Pripojte sa svojim podielom ku kampani „Waving for WAD 2012 – Mávanie na Svetový deň artritídy 2012“. 
Staňte sa súčasťou superveľkého plagátu mávajúcich ľudí a pomôžte zvýšiť povedomie o otázkach týkajúcich sa ľudí s reumatickým ochorením a chorobami pohybového aparátu v našej krajine.

Je to zábava. Každý sa môže zapojiť.

 

EULAR – PARE zahajuje celosvetovú kampaň „Waving for WAD“ už od 23. mája 2012. Všetci ste pozvaní! Odfoťte seba alebo skupinu ľudí, ktorí mávajú. Takúto fotku alebo krátke video pošlite od 23. mája 2012 na web (www.worldarthritisday.org/waving).
Podporíte tým kampaň ku Svetovému dňu artritídy (WAD) 2012.

Cieľom kampane je ukázať 100 000 ľudí, ktorí mávajú na podporu ľudí s reumatickým ochorením a chorobami pohybového aparátu.

Každý jeden mávajúci človek na fotografii alebo videu sa ráta, takže čím viac ľudí, tím rýchlejšie môžeme dosiahnuť náš cieľ „100 000 mávajúcich ľudí!  

Na vyššie uvedenom webe bude publikovaná tabuľka poradia krajín, ktoré sa do kampane zapoja a priebežne môžeme sledovať, ako sa generujú najväčšie vlny záujmu v rôznych krajinách a pozíciu Slovenskej republiky. Neváhajme a začnime už od 23. mája!  

Budeme vás priebežne informovať, ako kampaň pokračuje.

Mávajúce fotky „Waving WAD 2012“ budú použité v obrovskej fotokoláži, ktorú ako plagát bude môcť aj Liga proti reumatizmu na Slovensku použiť v národnej kampani pri príležitosti 12. októbra Svetový deň artritídy.

Ďakujeme!