> Prieskum kvality života ľudí s reumatickými ochoreniami v produktívnom veku
Prieskum kvality života ľudí s reumatickými ochoreniami v produktívnom veku

Milí priatelia,
Liga proti reumatizmu na Slovensku (LPRe SR) by Vás chcela požiadať o vyplnenie tohto dotazníka, zameraného na kvalitu života Vašej rodiny v súvislosti s reumatickým ochorením (RO) člena Vašej rodiny a pracovné uplatnenie reumatika. Cieľom dotazníka je zistiť pracovné uplatnenia a sociálne postavenie ľudí s reumatickými ochoreniami v produktívnom veku v Slovenskej republike. Pri otázkach s možnosťami odpovedí (číselná škála) si vyberte tú odpoveď, s ktorou sa najviac stotožňujete. Pri ostatných otázkach voľne vyjadrite svoj názor. Ak si odpoveďou nie ste istá/ý, odpovedzte podľa vášho najlepšieho uváženia. Dotazník slúži len na potreby Ligy proti reumatizmu na Slovensku a je anonymný.

Pozývam vás vyplniť formulár: https://www.mojareuma.sk/kvalitazivota/

Ďalšie články

V tomto volebnom roku máme v Pláne činnosti našej pobočky množstvo nových, ale aj tradičných aktivít. Stále nám však pri ich realizácii stojí v ceste zatiaľ nezlikvidovaný nepriateľ - koronavírus, ktorý je už druhý rok súčasťou nášho života a práve on...
Rozhovor s doc. MUDr. Zdenkom Killingerom
Zažite 17. júla 2021 o 19:00 – 22:00 hod. večer plný napätia, zábavy a dobrého jedla - nenechajte si ujsť show program živý šach v Piešťanoch!