> Organizačná štruktúra

Kontaktné údaje

Liga proti reumatizmu na Slovensku
Nábr. Ivana Krasku 4
921 01 Piešťany

tel: +421 917 790 264
e-mail: liga@mojareuma.sk

LPRe SR – Predsedníctvo

LPRe SR
Centrála
liga@mojareuma.sk
PhDr. Janka Dobšovičová Černáková
predseda
predseda@mojareuma.sk
Mgr. Katarína Barančíková
podpredseda
katka@mojareuma.sk
Ing. Petra Balážová
tajomník
petra@mojareuma.sk
Darina Kostíková
hospodárka
darina@mojareuma.sk
Mgr. Jaroslav Bečka
člen výboru
jaroslav@mojareuma.sk
Mgr. Bc. Lucia Slejzáková
člen výboru
lucia@mojareuma.sk
JUDr. Zuzana Lechmanová
člen výboru
lechmanova@mojareuma.sk
Peter Galko
člen výboru
galko@mojareuma.sk
Daniela Mikulová
člen výboru
daniela@mojareuma.sk
Ing. Daniela Mikolášová
Revízna komisia
mikolasova@mojareuma.sk
Ing. Anna Jursíková
Revízna komisia
jursikova@mojareuma.sk
Alžbeta Kabátová
Revízna komisia
kabatova@mojareuma.sk
Ing. Patrik Dinis
náhradník
patrik@mojareuma.sk
Ing. Josef Rosenbaum
náhradník
josef@mojareuma.sk

LPRe SR – Iné kontakty

Meno a priezviskoFunkciaEmail
PhDr. Elvíra Bonovášéfredaktorka IB elvira.bnv@gmail.com
Libuša Dobrovodskáúčtovníčkaliga@mojareuma.sk

Miestne pobočky a kluby

Miestna pobočka / klubPresedaEmail
MP Banská BystricaMgr. Jaroslav Bečkabanskabystrica@mojareuma.sk
MP BardejovDarina Kostíkovábardejov@mojareuma.sk
MP BratislavaMgr. Jana Francúzovábratislava@mojareuma.sk
MP ČadcaAnna Kormancovácadca@mojareuma.sk
MP IlavaĽubomír Stratenýilava@mojareuma.sk
MP KošiceBc. Zuzana Bendíkovákosice@mojareuma.sk
MP LučenecViktor Kvaklucenec@mojareuma.sk
MP MartinMgr. Elena Prostrednámartin@mojareuma.sk
MP NitraIng. Radoslav Regiecnitra@mojareuma.sk
MP PopradMária Galkovápoprad@mojareuma.sk
MP PúchovAnna Motúzovápuchov@mojareuma.sk
MP SenicaMgr. Marta Štítnasenica@mojareuma.sk
MP TopoľčanyIng. Tatiana Uhrinovskátopolcany@mojareuma.sk
MP TrenčínJanka Kučerovátrencin@mojareuma.sk
MP Žilinazilina@mojareuma.sk
LPRe Klub MotýlikZuzana Piontekováinfo@klubmotylik.sk
LPRe Klub KĺbikPhDr. Jana Dobšovičová Černákováklbik@mojareuma.sk
LPRe Klub Čiernych KostíAnna Antalováciernekosti@mojareuma.sk
LPRe Klub BechterevikovMgr. Gabriela Dabeninibechterev@mojareuma.sk
LPRe Klub Psoriatickej ArtritídyPharmDr. Ľubica Bartovápsoriaza@mojareuma.sk