> Kontakt
Kontakt

Kontaktné údaje

Liga proti reumatizmu na Slovensku Nábr. Ivana Krasku 4 921 01 Piešťany tel: +421 917 790 264 e-mail: liga@mojareuma.sk

LPRe SR – Predsedníctvo

MenoPozíciaEmail
LPRe SRCentrálaliga@mojareuma.sk
PhDr. Janka Dobšovičová Černákovápredsedapredseda@mojareuma.sk
Mgr. Katarína Barančíkovápodpredsedakatka@mojareuma.sk
Ing. Petra Balážovátajomníkpetra@mojareuma.sk
Darina Kostíkováhospodárkadarina@mojareuma.sk
Mgr. Jaroslav Bečkačlen výborujaroslav@mojareuma.sk
Mgr. Bc. Lucia Slejzákováčlen výborulucia@mojareuma.sk
JUDr. Zuzana Lechmanováčlen výborulechmanova@mojareuma.sk
Peter Galkočlen výborugalko@mojareuma.sk
Daniela Mikulováčlen výborudaniela@mojareuma.sk
Ing. Daniela MikolášováRevízna komisiamikolasova@mojareuma.sk
Ing. Anna JursíkováRevízna komisiajursikova@mojareuma.sk
Alžbeta KabátováRevízna komisiakabatova@mojareuma.sk
Ing. Patrik Dinisnáhradníkpatrik@mojareuma.sk
Ing. Josef Rosenbaumnáhradníkjosef@mojareuma.sk

LPRe SR – Iné kontakty

Meno a priezviskounkciamail
PhDr. Elvíra Bonovášéfredaktorka IB elvira.bnv@gmail.com
Libuša Dobrovodskáúčtovníčkaliga@mojareuma.sk

Miestne pobočky a kluby

Miestna pobočka / klubPresedaEmail
MP Banská BystricaMgr. Jaroslav Bečkabanskabystrica@mojareuma.sk
MP BardejovDarina Kostíkovábardejov@mojareuma.sk
MP BratislavaMgr. Jana Francúzovábratislava@mojareuma.sk
MP ČadcaAnna Kormancovácadca@mojareuma.sk
MP IlavaĽubomír Stratenýilava@mojareuma.sk
MP KošiceBc. Zuzana Bendíkovákosice@mojareuma.sk
MP LučenecViktor Kvaklucenec@mojareuma.sk
MP MartinMgr. Elena Prostrednámartin@mojareuma.sk
MP NitraIng. Radoslav Regiecnitra@mojareuma.sk
MP PopradMária Galkovápoprad@mojareuma.sk
MP PúchovAnna Motúzovápuchov@mojareuma.sk
MP SenicaMgr. Marta Štítnasenica@mojareuma.sk
MP TopoľčanyIng. Tatiana Uhrinovskátopolcany@mojareuma.sk
MP TrenčínJanka Kučerovátrencin@mojareuma.sk
MP Žilinazilina@mojareuma.sk
LPRe Klub MotýlikZuzana Piontekováinfo@klubmotylik.sk
LPRe Klub KĺbikPhDr. Jana Dobšovičová Černákováklbik@mojareuma.sk
LPRe Klub Čiernych KostíAnna Antalováciernekosti@mojareuma.sk
LPRe Klub BechterevikovIng. Igor Súletýbechterev@mojareuma.sk
LPRe Klub Psoriatickej ArtritídyPharmDr. Ľubica Bartovápsoriaza@mojareuma.sk

 

Ďalšie články

Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.
Milí naši priatelia,