> Kontakt
Kontakt

Kontaktné údaje

Liga proti reumatizmu na Slovensku Nábr. Ivana Krasku 4 921 01 Piešťany tel: +421 917 790 264 e-mail: liga@mojareuma.sk

LPRe SR – Predsedníctvo

MenoPozíciaEmail
LPRe SRCentrálaliga@mojareuma.sk
PhDr. Janka Dobšovičová Černákovápredsedapredseda@mojareuma.sk
PhDr. Katarína Barančíkovápodpredsedakatka@mojareuma.sk
Ing. Petra Balážovátajomníkpetra@mojareuma.sk
Darina Kostíkováhospodárkadarina@mojareuma.sk
Mgr. Jaroslav Bečkačlen výborujaroslav@mojareuma.sk
Mgr. Lucia Slejzáková, MSc.člen výborulucia@mojareuma.sk
JUDr. Zuzana Lechmanováčlen výborulechmanova@mojareuma.sk
Peter Galkočlen výborugalko@mojareuma.sk
Daniela Mikulováčlen výborudaniela@mojareuma.sk
Ing. Daniela MikolášováRevízna komisiamikolasova@mojareuma.sk
Ing. Anna JursíkováRevízna komisiajursikova@mojareuma.sk
Alžbeta KabátováRevízna komisiakabatova@mojareuma.sk
Zuzana Maťaše, BA (Hons)náhradník

LPRe SR – Iné kontakty

Meno a priezviskoFunkciamail
PhDr. Elvíra Bonovášéfredaktorka IB elvira.bnv@gmail.com
Libuša Dobrovodskáúčtovníčkaliga@mojareuma.sk

Miestne pobočky a kluby

Miestna pobočka / klubPresedaEmail
MP Banská BystricaMgr. Jaroslav Bečkabanskabystrica@mojareuma.sk
MP BardejovDarina Kostíkovábardejov@mojareuma.sk
MP BratislavaAnna Križanovábratislava@mojareuma.sk
MP ČadcaAnna Kormancovácadca@mojareuma.sk
MP IlavaIng. Josef Rosenbaumilava@mojareuma.sk
MP KošiceBc. Zuzana Bendíkovákosice@mojareuma.sk
MP LeviceEva Molnároválevice@mojareuma.sk
MP LučenecViktor Kvaklucenec@mojareuma.sk
MP MartinZuzana Schniderovámartin@mojareuma.sk
MP NitraIng. Radoslav Regiecnitra@mojareuma.sk
MP PopradMária Galkovápoprad@mojareuma.sk
MP PúchovEmília Gombárovápuchov@mojareuma.sk
MP SenicaMgr. Marta Štítnasenica@mojareuma.sk
MP TopoľčanyIng. Tatiana Uhrinovskátopolcany@mojareuma.sk
MP TrenčínJanka Kučerovátrencin@mojareuma.sk
MP Žilinazilina@mojareuma.sk
LPRe Klub MotýlikZuzana Piontekováinfo@klubmotylik.sk
LPRe Klub KĺbikPhDr. Jana Dobšovičová Černákováklbik@mojareuma.sk
LPRe Klub Čiernych KostíAnna Antalováciernekosti@mojareuma.sk
LPRe Klub BechterevikovJozef Mutalabechterev@mojareuma.sk
LPRe Klub Psoriatickej ArtritídyMgr. Mária Bartošovápsoriaza@mojareuma.sk

 

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Prvé mesiace roka sú aj obdobím príprav a konania výročných členských schôdzí (VČS) v miestnych pobočkách a kluboch LPRe SR.
Krištáľové krídlo ocení významné osoby aj v roku 2024. Medzi nominovanými za Filantropiu je aj naša predsedníčka LPRe SR Jana Dobšovičová Černáková a prezidentka AOPP Mária Lévyová. Do tretice je nominovaná Alexandra Hovancová.
Milí pacienti a pacientky s reumatoidnou artritídou,