> Aktivity v miestnej pobočke Čadca
Aktivity v miestnej pobočke Čadca

V prvom týždni mesiaca marec sme si naplánovali VČS LPRe – MP Čadca. Dňa 1. marca sme sa stretli v reštaurácii Kolkáreň v Krásne nad Kysucou. Zvolili sme si nový výbor a odsúhlasili si plánované podujatia na nastávajúce obdobie.

Absolvovali sme rekondičný pobyt od 16. 3. – 20. 3. v Poľnom Kesove. Počasie nám veľmi prialo a využili sme geotermálne pramene, ktoré sú plné minerálov a majú priaznivé účinky pre našich pacientov. Venovali sme sa aj našim chorým členom osobnou návštevou.

V Piešťanských kúpeľoch, v hoteli Thermia Palace, sme absolvovali rekondičný pobyt od 26. 3. do 31. 3. Úžasné prostredie, procedúry a wellness.

Pri príležitosti „Svetového dňa zeme“ v dňoch od 21. 4. do 23. 4. sme zabezpečili brigádu na očistu mesta Krásna nad Kysucou.

Anna Kormancová, predsedníčka LPRe – MP Čadca, cadca@mojareuma.sk

Brigáda v Krásne nad Kysucou
Rekondičný pobyt v Poľnom Kesove
Návšteva u našich chorých členov LPRe – MP Čadca
Rekondičny pobyt v Thermii Palace v Piešťanoch

—————
Téma: MP Čadca

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Na letnom pobyte Klubu Kĺbik bolo veselo   
Pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy na tému „Najnovšie poznatky o vplyve stravy na reumatické ochorenia" s  gastroenterológom Doc. MUDr. Ladislavom Kuželom, PhD.
Liga proti reumatizmu SR spolupracuje na kampani Zdravie rodiny, ktorá bola v tlačovej forme distribuovaná dňa 18.9.2023 online na webe: https://www.info-zdravie.sk/campaign/zdravie-rodiny/