> Aktívna pobočka v Čadci
Aktívna pobočka v Čadci

V dňoch 14. – 18. 8. usporiadala miestna pobočka v Čadci pre svojich členov Rekondičný pobyt na Štrbskom plese v hoteli Solisko. Počasie im veľmi prialo. Vrátili sa domov unavení ale spokojní z peknej rekondície. Na tomto mieste by chceli poďakovať aj za všetky služby, ktoré im boli počas pobytu poskytnuté. Aktívni walkeri a walkerky v MP Čadca prispeli aj do projektu LPRe SR „Pohnime sa s reumou“, a to celkovo 2 025 000 krokmi s nordic walking paličkami.

Svetový deň reumatizmu 2022 sme si pripomenuli presne 12. októbra. Nechýbal ani náš čestný predseda MUDr. V. Maňka, dobrá hudba a milá spoločnosť.

—————
Téma: MP Čadca

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
24. mája 2023 o 16. hod. vás pozývame na Univerzitu Reumy #6/23.
Liga proti reumatizmu SR každoročne oceňuje činnosť miestnych pobočiek a klubov, aby dobrovoľníkov ocenila a motivovala k ďalšiemu rastu a ochote pomáhať ľuďom s reumatickými ochoreniami.
Dovoľte, aby sme vás pozvali na Univerzitu Reumy #5/23.