> Aktívna pobočka v Čadci
Aktívna pobočka v Čadci

V dňoch 14. – 18. 8. usporiadala miestna pobočka v Čadci pre svojich členov Rekondičný pobyt na Štrbskom plese v hoteli Solisko. Počasie im veľmi prialo. Vrátili sa domov unavení ale spokojní z peknej rekondície. Na tomto mieste by chceli poďakovať aj za všetky služby, ktoré im boli počas pobytu poskytnuté. Aktívni walkeri a walkerky v MP Čadca prispeli aj do projektu LPRe SR „Pohnime sa s reumou“, a to celkovo 2 025 000 krokmi s nordic walking paličkami.

Svetový deň reumatizmu 2022 sme si pripomenuli presne 12. októbra. Nechýbal ani náš čestný predseda MUDr. V. Maňka, dobrá hudba a milá spoločnosť.

—————
Téma: MP Čadca

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Prvé mesiace roka sú aj obdobím príprav a konania výročných členských schôdzí (VČS) v miestnych pobočkách a kluboch LPRe SR.
Krištáľové krídlo ocení významné osoby aj v roku 2024. Medzi nominovanými za Filantropiu je aj naša predsedníčka LPRe SR Jana Dobšovičová Černáková a prezidentka AOPP Mária Lévyová. Do tretice je nominovaná Alexandra Hovancová.
Milí pacienti a pacientky s reumatoidnou artritídou,