> Anketa AOPP k predpisovaniu liekov opakovaným receptom
Anketa AOPP k predpisovaniu liekov opakovaným receptom

Predpisovaniu liekov vládne v tomto momente chaos. Akú máte skúsenosť s predpisovaním opakovaného receptu vy, vaši členovia, pacienti, priatelia? Podeľte sa prosím s nami o svoje skúsenosti v ankete, ktorú nájdete na hlavnej stránke Asociácie na ochranu práv pacientov SR (http://aopp.sk/) v stĺpci vľavo.

V ankete s názvom „Ako ovplyvnila zmena zákona predpisovanie vašich liekov?“ nájdete 5 otázok, ktoré vám zaberú len pár minút. Vopred veľmi pekne ďakujeme za jej vyplnenie a posunutie informácie aj ďalším pacientom a priateľom.

Ďakujeme.

—————
Téma: Sociálne okienko

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Prieskum o zdravotných benefitoch nordic walkingu (NW) pre pacientov s reumatickými ochoreniami iniciovala a realizovala Liga proti reumatizmu na Slovenku (LPRe SR). O pomoc a spoluprácu sme oslovili agentúru 2muse.
26. novembra 2022 v Bratislave sa uskutočnil Šiesty ročník celoslovenskej pacientskej konferencie. Vrcholom bol slávnostný večer s oceňovaním zdravotníkov v kategóriách „Môj lekár“ a „Moja sestra“. Z rúk poslankyne NR SR Janky Žitňanskej a prezidentky Asociácie na ochranu...
Liga proti reumatizmu na Slovensku reflektuje aktuálnu situáciu v zdravotníctve SR. Nie sú nám ľahostajné žiadne problémy, s ktorými zdravotníctvo zápasí. Veľmi kritická situácia je však aj v reumatológii. Je veľký nedostatok reumatológov.