> Anketa AOPP k predpisovaniu liekov opakovaným receptom
Anketa AOPP k predpisovaniu liekov opakovaným receptom

Predpisovaniu liekov vládne v tomto momente chaos. Akú máte skúsenosť s predpisovaním opakovaného receptu vy, vaši členovia, pacienti, priatelia? Podeľte sa prosím s nami o svoje skúsenosti v ankete, ktorú nájdete na hlavnej stránke Asociácie na ochranu práv pacientov SR (http://aopp.sk/) v stĺpci vľavo.

V ankete s názvom „Ako ovplyvnila zmena zákona predpisovanie vašich liekov?“ nájdete 5 otázok, ktoré vám zaberú len pár minút. Vopred veľmi pekne ďakujeme za jej vyplnenie a posunutie informácie aj ďalším pacientom a priateľom.

Ďakujeme.

—————
Téma: Sociálne okienko

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Manifest EULAR 2024 - 2029 vyzýva na koordinovanú európsku reakciu na ochranu občanov z krajín Európy, systémov zdravotnej a sociálnej starostlivosti, ako aj hospodárstva pred vplyvom reumatických a muskuloskeletálnych ochorení (RMO). Manifest predstavia na kongrese EULAR 2024 vo Viedni...
Pani Ivanke, krásnej mladej žene, trvalo sedem rokov, kým sa vyrovnala so skutočnosťou, že ochorela na reumatoidnú artritídu a prestala sa ľutovať. Ako to máte Vy?
Prvé mesiace roka sú aj obdobím príprav a konania výročných členských schôdzí (VČS) v miestnych pobočkách a kluboch LPRe SR.