> Ďakovné listy za činnosť do miestnych pobočiek a klubov
Ďakovné listy za činnosť do miestnych pobočiek a klubov

Zástupcovia miestnych pobočiek a klubov, poväčšine predsedovia, si z Piešťan odniesli ďakovné listy za celoročnú činnosť v pobočkách a kluboch a spoluprácu v rámci Ligy proti reumatizmu SR v roku 2021.

Nezľakli sme sa, len sme sa čiastočne prispôsobili daným okolnostiam v súvislosti s pandémiou koronavírusu a obmedzeniami v roku 2021. Inak sme tu boli a pomáhali sme…

Pri serióznom dodržaní protiepidemiologických opatrení sme v lepších obdobiach stihli aj pár stretnutí, VČS a hlavne, podporovali sme zdravý životný štýl, hlavne pravidelným chodením s nordic walking paličkami. Preto aj za túto disciplínu boli ocenení tí najaktívnejší reumawalkeri a reumawalkerky v LPRe SR.

Pozdravujeme a GRATULUJEME do MP/K.

—————
Téma: Zaujímavosti

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na Prednáškové popoludnie LPRe SR 1/2024, ktoré sa uskutoční v Piešťanoch v hoteli Magnólia v piatok 17. mája od 14.00 hod.
Pozývame vás v piatok 17. mája 2024 od 14.00 hod. do hotela Magnólia v Piešťanoch, kde sme pre vás pripravili prednáškové popoludnie so seminárom Univerzity Reumy 2024 pod názvom Psoriatická choroba – dve tváre jedného ochorenia. 
A opäť sme tu s ponukou a možnosťou hlasovať za nominované mediálne príspevky KROK 2023, ktoré informovali o živote s reumatickým ochorením a možnostiach ich liečby.