> …ešte pár dní môžete hlasovať!
…ešte pár dní môžete hlasovať!

Milí naši priatelia, predsedovia a členovia MP a K,

anketa Slovenka roka 2018 o pár dní končí, ak chcete svojim hlasom podporiť predsedníčku Ligy proti reumatizmu na Slovensku Janu Dobšovičovú Černákovú v kategórii Zdravotníctvo,
hlasovať môžete formou SMS za 1 euro na číslo 7504 s textom SR 25

alebo priamo na stránke Slovenka roka 2018 
Hlasovanie https://www.slovenkaroka.sk/hlasovanie/ 
Ako sme Vás informovali, naša predsedníčka Janka je nominovaná na Slovenku roka 2018. Týmto sa samozrejme  zviditeľnila Liga proti reumatizmu na Slovensku a aj problémy pacientov, ktorí trpia reumatizmom. Liga veľa publikuje, vás našich členov  informuje, podporuje a členská základňa nám neustále rastie. Za tým všetkým a mnohým iným sú hodiny a roky “mravenčej” roboty. A povedzme si úprimne, bez ľudí ako Janka by to nebolo možné. Ona je hybnou pákou, ktorá nás spája a sami viete, že reuma ju trápi poriadne.

Ak sa chcete o Janke dozvedieť niečo viac, tu je s ňou najnovší rozhovor:

http://vedanadosah.cvtisr.sk/jana-dobsovicova-cernakova-nominovana-na-slovenku-roka-2018 

Ak sledujete vysielanie RTVS na Jednotke, tak práve v uplynulom týždni ste mohli sledovať videovizitky nominantiek SR 2018 z kategórie Zdravotníctvo alebo v relácii RTVS On air v sobotu 26.05. odvysielali v publicistickom magazíne nielen o novinkách vo vysielaní RTVS reportáž z vernisáže obrazov nominantiek Slovenka roka 2018: https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13033/157297#603

(scenár a réžia: Hana Overweter Rapantová, redaktor: Michal Slanička, kamera: Ladislav Gažo)

Hlasovanie už pomaly končí, konkurencia je veľká, každý jedne hlas rozhoduje a verte, aj ten Váš hlas môže rozhodnúť. Ak niekto z Vás cíti potrebu dať našej Janke Dobšovičovej Černákovej svoj hlas, ešte stále máte možnosť. Neváhajte túto informáciu rozšíriť aj medzi svojich známych, rodinu, spolupracovníkov a kolegov.

Ďakujeme! <3

Ďalšie články

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.