> EULAR vyhlasuje súťaž o Cenu Edgara Stena 2024
EULAR vyhlasuje súťaž o Cenu Edgara Stena 2024

EULAR aj v roku 2023 vyhlasuje súťaž o Cenu Edgara Stena 2024. Témou tohtoročnej súťaže Ceny Edgara Stena je: „Ako ma obohatila a skvalitnila môj život aktívna účasť na činnosti Ligy proti reumatizmu na Slovensku“.

Pošlite nám svoje príbehy v slovenčine, ktoré nepresiahnu 2 strany (A4) písané písmom Arial veľkosti 12 do 31. decembra 2023. Súťaže sa môžu zúčastniť ľudia s RO starší ako 18 rokov. Víťaz súťaže bude vyhlásený 15. marca 2023 a získa výhru v hodnote 1000 EUR, účasť na otváracej ceremónii Kongresu reumatológie EULAR a účasť na špeciálnej kongresovej večeri, ktoré sa budú konať 31. mája 2024 vo Viedni. Tešíme sa na Vaše príspevky.

LPRe SR

—————
Téma: Príbehy pacientov

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Prvé mesiace roka sú aj obdobím príprav a konania výročných členských schôdzí (VČS) v miestnych pobočkách a kluboch LPRe SR.
Krištáľové krídlo ocení významné osobnosti aj v roku 2024. Medzi nominovanými za Filantropiu je aj naša predsedníčka LPRe SR Jana Dobšovičová Černáková, prezidentka AOPP Mária Lévyová a do tretice je nominovaná aj pani Alexandra Hovancová.
Milí pacienti a pacientky s reumatoidnou artritídou,