> HLASOVANIE – KROK 2013
HLASOVANIE – KROK 2013

Hlasujte v súťaži Novinárska pocta KROK 2013.

…už ste pridelili takmer 200 hlasov…. výsledky budú slávnostne vyhlásené 11. októbra 2014 o 14.hod. v Piešťanoch na Kúpeľnom ostrove v hudobnom pavilóne Harmony za účasti všetkých nominovaných novinárov a prídu ďalšie známe osobnosti kultúrneho života. Pripravujeme množstvo atrakcií a prekvapení pre účastníkov. Poznačte si už teraz tento termín do kalendára.
Hlasujte, aby sme dali rekord !!

 

Súťažné  – printové, rozhlasové a televízne príspevky, sú výberom najlepších z najlepších, ktoré boli uverejnené v minulom roku. Svojim hlasovaním vzdáte úctu novinárom i aktérom, ktorí v príspevkoch vystupujú.

Všetky súťažné príspevky spájajú spoločné témy: „reuma, život s reumatickým ochorením, moderná diagnostika, osobnosti v reumatológii, prevencia a liečebné metódy v reumatológii“.

https://mojareuma.sk/aktivity/novinarska-pocta-krok/krok-2013-hlasovanie.html

Svoje hlasy môžete opäť až do 30. septembra 2014 prideľovať v každej kategórii zvlášť len jednému príspevku, o ktorom si myslíte, že najvýstižnejšie alebo najoriginálnejšie priblížil alebo sprostredkoval  naše témy: reuma a život s reumatickým ochorením. Nominácie KROK 2013 sú mimoriadne silné a zastúpené nielen z médií s celoplošným dosahom, ale i regionálne, ktoré predstavujú osobnosti alebo aktivity a činnosti MP a klubov.

v prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať na sekretariat@mojareuma.sk

Ďalšie články

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.