> HLASOVANIE – KROK 2013
HLASOVANIE – KROK 2013

Hlasujte v súťaži Novinárska pocta KROK 2013.

…už ste pridelili takmer 200 hlasov…. výsledky budú slávnostne vyhlásené 11. októbra 2014 o 14.hod. v Piešťanoch na Kúpeľnom ostrove v hudobnom pavilóne Harmony za účasti všetkých nominovaných novinárov a prídu ďalšie známe osobnosti kultúrneho života. Pripravujeme množstvo atrakcií a prekvapení pre účastníkov. Poznačte si už teraz tento termín do kalendára.
Hlasujte, aby sme dali rekord !!

 

Súťažné  – printové, rozhlasové a televízne príspevky, sú výberom najlepších z najlepších, ktoré boli uverejnené v minulom roku. Svojim hlasovaním vzdáte úctu novinárom i aktérom, ktorí v príspevkoch vystupujú.

Všetky súťažné príspevky spájajú spoločné témy: „reuma, život s reumatickým ochorením, moderná diagnostika, osobnosti v reumatológii, prevencia a liečebné metódy v reumatológii“.

https://mojareuma.sk/aktivity/novinarska-pocta-krok/krok-2013-hlasovanie.html

Svoje hlasy môžete opäť až do 30. septembra 2014 prideľovať v každej kategórii zvlášť len jednému príspevku, o ktorom si myslíte, že najvýstižnejšie alebo najoriginálnejšie priblížil alebo sprostredkoval  naše témy: reuma a život s reumatickým ochorením. Nominácie KROK 2013 sú mimoriadne silné a zastúpené nielen z médií s celoplošným dosahom, ale i regionálne, ktoré predstavujú osobnosti alebo aktivity a činnosti MP a klubov.

v prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať na sekretariat@mojareuma.sk

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
S hlbokým zármutkom sme prijali smutnú správu, že zomrela naša drahá pani doktorka Elena Košková.
Milí naši priatelia a poslucháči Univerzity Reumy,
18. augusta 2022 sa v Leviciach konala Zakladajúca členská schôdza LPRe – MP Levice.