> Hlasovanie KROK 2020
Hlasovanie KROK 2020

Predstavujeme VÁM nominované mediálne príspevky KROK 2020, ktoré sú v súťaži a Vy im môžete prideľovať svoje hlasy, tak ako je už zvykom, v každej kategórii jedenkrát a kliknutím na tlačidlo HLASOVAŤ odošlete všetky tri hlasy na raz. Nezabudnite potvrdiť súhlas so spracovaním osobných údajov (https://www.mojareuma.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov/)

Linka na hlasovanie tu:
https://www.mojareuma.sk/krok2020/

V záujme objektívnosti hlasovania a transparentnosti pridelených hlasov, každý môže hlasovať iba jedenkrát. Potom sa vám možnosť hlasovania uzavrie. Preto si pozorne popozerajte ponuku súťažných mediálnych príspevkov a až potom sa rozhodnite, ktorému pridelíte svoj hlas.

Ponuka je pestrá a veľmi kvalitná. Každým rokom sa posúvame. Toto je už 13-ročník novinárskej súťaže KROK.

Hlasovanie bude otvorené od 1. mája do 30. septembra 2021. Slávnostné vyhlásenie výsledkov a ocenenie novinárov bude októbri 2021.

Dovtedy máte ešte dosť času na svoje rozhodnutie a https://www.mojareuma.sk/krok2020/.

Postup hlasovania:

V každej kategórii môžete prideliť svoj hlas jednému príspevku. Náhľad príspevku môžete zobraziť po kliknutí na odkaz (podčiarknutý text). Hlas pridelíte po kliknutí na krúžok, ak ste sa pomýlili, hlas môžete zmeniť kliknutím na iný krúžok pred odoslaním hlasu. Po odoslaní hlasu ho už nie je možné upraviť. Pre odoslanie hlasov je potrebné kliknúť na tlačidlo Hlasovať.

Ďakujeme za záujem o mediálne príspevky a za každý pridelený hlas.

Ďalšie články

Vo štvrtok 13. mája 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár, ktorý sme teraz pripravili na tému Odvrátiteľné úmrtia s Richardom Fidesom, lídrom OZ Sekunda pre život.
"Veď to nie je rakovina a sú aj oveľa horšie veci na svete, hlavne, keď teraz všetci žijeme v pandemickej situácii a vidíme, čo sa okolo nás deje“, s týmito slovami ukončila rozhovor pre náš Newsletter naša členka, sympatická Zuzka Maťase.
Reumatologička MUDr. Michaele Záriková, PhD. sa vo svojej praxi stará o pacientov, pre ktorých je pandémia koronavírusu náročnou imunitnou výzvou.