> Hovorme o RA
Hovorme o RA

Pripravili sme pre Vás novú webovú stránku s dôležitými informáciami: www.hovormeora.sk

HOVORIŤ O RA ZNAMENÁ ZÍSKAŤ KONTROLU NAD SVOJÍM OCHORENÍM

Reumatoidná artritída (RA) nie je len o bolesti. Aj keď sa u vás práve neprejavujú príznaky, možno sa pýtate, kedy príde k ďalšiemu vzplanutiu ochorenia. Ak plánujete svoj deň s prihliadnutím na to, či nedôjde k ďalšiemu vzplanutiu alebo nebudete mať čo i len drobné prejavy bolesti, vaša RA je zrejme príliš hlasná.

Teraz máte možnosť prekričať RA vlastným hlasom a spolu s lekárom pripraviť plán, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše liečebné ciele.

Na webe www.hovormeora.sk nájdete informácie o tom, čo môžete dosiahnuť, keď o svojej chorobe budete hovoriť – od liečebných cieľov po skutočné príbehy pacientov. Nájdete tu aj sprievodcu rozhovorom, ktorý vám pomôže efektívne viesť rozhovory s lekárom a nájsť spôsoby, ako s ním zdieľať svoje skúsenosti s RA. Nastal čas, aby bolo váš hlas jasne počuť.

—————
Téma: Hovorme o RA

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Na letnom pobyte Klubu Kĺbik bolo veselo   
Pozývame vás na živé vysielanie Univerzity Reumy na tému „Najnovšie poznatky o vplyve stravy na reumatické ochorenia" s  gastroenterológom Doc. MUDr. Ladislavom Kuželom, PhD.
Liga proti reumatizmu SR spolupracuje na kampani Zdravie rodiny, ktorá bola v tlačovej forme distribuovaná dňa 18.9.2023 online na webe: https://www.info-zdravie.sk/campaign/zdravie-rodiny/