> Kvalita života u pacientov s reumatoidnou artritídou – prieskum
Kvalita života u pacientov s reumatoidnou artritídou – prieskum

Milí pacienti a pacientky s reumatoidnou artritídou,

rada by som Vás oslovila a poprosila o pomoc pri vypĺňaní dotazníka o kvalite života u pacientov s reumatoidnou artritídou, ktorý je hlavnou súčasťou mojej bakalárskej práce s témou „Kvalita života u pacientov s reumatoidnou artritídou“. 

Som študentkou 3. ročníka odboru ošetrovateľstva na Fakulte zdravotníckych odborov Prešovskej univerzity v Prešove.

Veľmi pekne Vám ďakujem za ochotu a čas. 

Michaela Imrichová

Link na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/B7I0E9R5A9C9E0K7V

—————
Téma: Zaujímavosti

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Manifest EULAR 2024 - 2029 vyzýva na koordinovanú európsku reakciu na ochranu občanov z krajín Európy, systémov zdravotnej a sociálnej starostlivosti, ako aj hospodárstva pred vplyvom reumatických a muskuloskeletálnych ochorení (RMO). Manifest predstavia na kongrese EULAR 2024 vo Viedni...
Pani Ivanke, krásnej mladej žene, trvalo sedem rokov, kým sa vyrovnala so skutočnosťou, že ochorela na reumatoidnú artritídu a prestala sa ľutovať. Ako to máte Vy?
Prvé mesiace roka sú aj obdobím príprav a konania výročných členských schôdzí (VČS) v miestnych pobočkách a kluboch LPRe SR.