> Liga proti reumatizmu na Slovensku zakladá Klub Bechterevikov
Liga proti reumatizmu na Slovensku zakladá Klub Bechterevikov

Liga proti reumatizmu na Slovensku zakladá Klub Bechterevikov – pacientov s ochorením ankylozujúca spondylitída. Je to aj Váš príbeh alebo poznáte niekoho s týmto ochorením? Radi by ste sa dozvedeli viac o možnostiach liečby alebo ako každý deň víťazia nad ochorením Vaši kolegovia – pacienti?

Chcete sa podeliť o svoje skúsenosti? Potom ste tu správne. Ozvite sa nám!

Oceníme samozrejme aj návrhy a nápady, čo konkrétne by od tohto klubu očakávali samotní členovia. Kontaktujte nás buď priamo tu na FB alebo môžete napísať na: bechterevik@mojareuma.sk.

V súčasnosti realizujeme prieskum zameraný na získanie informácií o potrebách pacientov a ich rodinných príslušníkov s Bechterevovou chorobou, prípadne s inými reumatickými ochoreniami, za účelom vytvorenia nového Klubu Bechterevikov pri Lige proti reumatizmu na Slovensku. Boli by sme veľmi radi, keby ste sa do tohto prieskumu zapojili. Vyplnenie dotazníka Vám zaberie približne 15 minút a všetky odpovede budú anonymizované. Vyplnením tohto dotazníka môže jeden pacient s Bechterevovou chorobou pomôcť druhému. Ak máte záujem vyplniť dotazník, prosím, kliknite na link nižšie.

Vopred ďakujeme za Váš čas.

https://www.mojareuma.sk/dotaznik-bechterevova/

 

Kontakt: Gabriela Dabenini a Jana Dobšovičová Černáková

Ďalšie články

Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.
Milí naši priatelia,