> LPRe SR už sídli na prízemí NÚRCH-u
LPRe SR už sídli na prízemí NÚRCH-u

Milé dámy, milí páni,

oznamujeme vám skvelú správu. Po rokoch sme sa s centrálou Ligy proti reumatizmu na Slovensku presťahovali   z 1. poschodia administratívnej budovy na prízemie NÚRCH, bližšie k hospitalizovaným a ambulantným pacientom. Keď pôjdete k automatu na kávičku, uvidíte aj naše okienko. Ak svietime, zaklopte nám 🙂

Tu na jednom mieste nájdete centrálu LPRe SR aj poradňu Centra sociálno-psychologickej podpory. Upravili sme pre vás prevádzkové hodiny a to tak, aby ste nás v utorok zastihli predpoludním a vo štvrtok popoludní. Naďalej základné sociálne poradenstvo poskytujeme aj on-line. Môžete nám zavolať alebo aj napísať mail.

Ak potrebujete základné sociálne poradenstvo na mieste, objednajte sa telefonicky na mobil:

0917 790 264 alebo 0905 819 717.

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na Prednáškové popoludnie LPRe SR 1/2024, ktoré sa uskutoční v Piešťanoch v hoteli Magnólia v piatok 17. mája od 14.00 hod.
Pozývame vás v piatok 17. mája 2024 od 14.00 hod. do hotela Magnólia v Piešťanoch, kde sme pre vás pripravili prednáškové popoludnie so seminárom Univerzity Reumy 2024 pod názvom Psoriatická choroba – dve tváre jedného ochorenia. 
A opäť sme tu s ponukou a možnosťou hlasovať za nominované mediálne príspevky KROK 2023, ktoré informovali o živote s reumatickým ochorením a možnostiach ich liečby.