> MOJA DIAGNÓZA o detskej reume
MOJA DIAGNÓZA o detskej reume

Na RTVS 2-ke bola odvysielaná Moja diagnóza o detskej REUME.

A tu je link na archív RTVS ak niekto nestihol. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14136/200362

Srdečne ďakujeme štábu RTVS a redakcie Moja diagnóza sa krásne a citlivé spracovanie témy.

Všetkým aktérom a účinkujúcim veľké ĎAKUJEME!

Za označením  Juvenilná idiopatická artritída sa skrýva zákerné reumatické zápalové postihnutie kĺbov prekvapivo už u detí od najmladšieho veku. Od dvoch rokov ju má aj Esterka. Že má nevyliečiteľné chronické ochorenie sa dozvedela spolu so svojimi rodičmi z večera do rána. Našťastie dnešná liečba umožňuje zabránenie prirodzenému priebehu ochorenia a umožňuje viesť normálny život plný pohybu. Deťom a mladej generácii sa venuje aj Klub Kĺbik, ktorý každoročnými rekondičnými pobytmi a edukáciou informuje svojich členov o novinkách v liečbe. Uvidíte v Mojej diagnóze 7.10. o 20:10 na 2-ke. Reprízy budú vysielané nasledovne: 9.10. o 14:30 a 12.10. o 11:30 na 2-ke.

Ďalšie články

V pondelok 27. septembra 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #14.  
Už len niekoľko dní máte na to, aby ste sa zapojili do nášho prieskumu k RA, vďaka ktorému nás bude lepšie a hlasnejšie počuť. Ďakujeme za vyplnenie do 20. 9. 2021
Už čoskoro Univerzita Reumy bude opäť pokračovať so svojimi živými vysielaniami. Pripravili sme pre vám celkom nové prednášky. Témy prednášok budú z časti inšpirované aj vašimi tipmi. Môžete nám posielať ďalšie.