> Newsletter Klubu Bechterevikov
Newsletter Klubu Bechterevikov

Od minulého roka pravidelne štyrikrát ročne vydávame špeciálny Newsletter nášho Klubu Bechterevikov. Nachádzajú sa v ňom vždy veľmi zaujímavé a aktuálne témy. Prvou časťou býva rozhovor s lekárom špecialistom v spojitosti s našou diagnózou Bch. V druhej časti sa čitateľom prihovára jeden z nás, či už svojím príbehom alebo hodnotením aktuálnej situácie očami pacienta. Posledná časť newslettra je vždy venovaná zaujímavej téme, ktorá spája aktuálne dianie vo svete a nás pacientov. Budeme sa tešiť na vaše námety a témy, ktoré by ste chceli mať v nasledovných newsletteroch. Na to, aby ste Newsletter Klubu Bechterevikov dostávali do svojej e-mailovej schránky, potrebujeme, aby ste nám poslali váš e-mailový kontakt.

Igor Súletý,
predseda Klubu Bechterevikov,
bechterev@mojareuma.sk

Jednotlivé články si môžete rečítať aj na tomto webe v rubrike:
Ativity / Newslettery / Newsletter Klubu Bechterevikov

Ďalšie články

V pondelok 27. septembra 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #14.  
Už len niekoľko dní máte na to, aby ste sa zapojili do nášho prieskumu k RA, vďaka ktorému nás bude lepšie a hlasnejšie počuť. Ďakujeme za vyplnenie do 20. 9. 2021
Už čoskoro Univerzita Reumy bude opäť pokračovať so svojimi živými vysielaniami. Pripravili sme pre vám celkom nové prednášky. Témy prednášok budú z časti inšpirované aj vašimi tipmi. Môžete nám posielať ďalšie.