> Newsletter Klubu Bechterevikov
Newsletter Klubu Bechterevikov

Od minulého roka pravidelne štyrikrát ročne vydávame špeciálny Newsletter nášho Klubu Bechterevikov. Nachádzajú sa v ňom vždy veľmi zaujímavé a aktuálne témy. Prvou časťou býva rozhovor s lekárom špecialistom v spojitosti s našou diagnózou Bch. V druhej časti sa čitateľom prihovára jeden z nás, či už svojím príbehom alebo hodnotením aktuálnej situácie očami pacienta. Posledná časť newslettra je vždy venovaná zaujímavej téme, ktorá spája aktuálne dianie vo svete a nás pacientov. Budeme sa tešiť na vaše námety a témy, ktoré by ste chceli mať v nasledovných newsletteroch. Na to, aby ste Newsletter Klubu Bechterevikov dostávali do svojej e-mailovej schránky, potrebujeme, aby ste nám poslali váš e-mailový kontakt.

Igor Súletý,
predseda Klubu Bechterevikov,
bechterev@mojareuma.sk

Jednotlivé články si môžete rečítať aj na tomto webe v rubrike:
Ativity / Newslettery / Newsletter Klubu Bechterevikov

—————
Téma: Klub Bechterevikov

Prejsť na: Newsletter Klubu Bechterevikov

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
24. mája 2023 o 16. hod. vás pozývame na Univerzitu Reumy #6/23.
Liga proti reumatizmu SR každoročne oceňuje činnosť miestnych pobočiek a klubov, aby dobrovoľníkov ocenila a motivovala k ďalšiemu rastu a ochote pomáhať ľuďom s reumatickými ochoreniami.
Dovoľte, aby sme vás pozvali na Univerzitu Reumy #5/23.