> Newsletter: Život s reumou – prihláste sa na odber
Newsletter: Život s reumou – prihláste sa na odber

Milí členovia a sympatizanti,

v Lige proti reumatizmu na Slovensku sme sa rozhodli popri Informačnom Bulletine vydávať ešte aj internetový trojmesačník Život s reumou (z angličtiny možno poznáte slovíčko Newsletter). Píšeme v ňom o novinkách v Lige, v liečbe reumatických ochorení, o novinkách zo zahraničia a pod., a tiež poskytujeme informácie z našich miestnych pobočiek a klubov.

Ak máte záujem pravidelne dostávať tento trojmesačník do vašej emailovej schránky, prihláste sa na odber noviniek: https://www.mojareuma.sk/newsletter/.

Do políčka stačí zadať vašu emailovú adresu, zakliknúť súhlas so spracovaním osobných údajov a stlačiť tlačidlo „prihlásiť sa na odber noviniek“.

Ďakujeme.
Tím LPRe SR

—————
Téma: Newsletter Život s reumou

Ďalšie články

Asociácia na ochranu práv pacientov podporila v roku 2021 dve časti živého vysielania Univerzity Reumy. Finančný príspevok bol LPRe SR poskytnutý na základe žiadosti z Fondu na podporu vzdelávania členských pacientskych organizácii AOPP.
Milí priatelia, milé priateľky, prajeme VÁM veselého Silvestra 🥂
Pripravili sme pre Vás novú webovú stránku s dôležitými informáciami: www.hovormeora.skHOVORIŤ O RA ZNAMENÁ ZÍSKAŤ KONTROLU NAD SVOJÍM OCHORENÍM