> Oznámenie o ZMENE a inovovaní služieb v CS-PP
Oznámenie o ZMENE a inovovaní služieb v CS-PP

Kancelária Ligy proti reumatizmu SR dočasne obmedzila stránkové hodiny a osobný kontakt v NÚRCH-u. Prechádzame na HOME OFFICE. Kontaktujte nás na e-mail: liga@mojareuma.sk alebo na mobil: 0917 790 264 a 0905 819 717.

Poradňa CS-PP je vám k dispozícii každý deň na nižšie uvedených kontaktoch. 

Poradňa Centra sociálno-psychologickej podpory sídli v NÚRCH-u a jej prevádzku a služby zabezpečuje pre pacientov Liga proti reumatizmu SR. Od februára sme do ponuky služieb pridali on-line telefonickú a mailovú poradňu (viď plagátik).

NOVINKOU je už spomínaná online poradňa základného sociálneho poradenstva cez mobil:  0905 833 420 a cez mailovú komunikáciu: cspp@mojareuma.sk , poradňu poskytne sociálna pracovníčka.

Po prekonaní karantény bude Liga poskytovať základné sociálne poradenstvo v NÚRCH-u. Nájdete nás v kancelárii Ligy na 1. poschodie (tam kde je kaplnka), č. d. 109. Záujemcovia sa môžu objednať na t.č. , informácie na mieste poskytne sociálna pracovníčka.

Veríme, že zavedením noviniek prispejeme o ďalší kúsok k lepšej informovanosti pacientov a pomôžeme riešiť vaše problémy v sociálnej oblasti.

Ďakujeme Vám za priazeň.

LPRe SR

Ďalšie články

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.