> Oznámenie o ZMENE a inovovaní služieb v CS-PP
Oznámenie o ZMENE a inovovaní služieb v CS-PP

Kancelária Ligy proti reumatizmu SR dočasne obmedzila stránkové hodiny a osobný kontakt v NÚRCH-u. Prechádzame na HOME OFFICE. Kontaktujte nás na e-mail: liga@mojareuma.sk alebo na mobil: 0917 790 264.

Poradňa CS-PP je vám k dispozícii každý deň na nižšie uvedených kontaktoch.

Poradňa Centra sociálno-psychologickej podpory sídli v NÚRCH-u a jej prevádzku a služby zabezpečuje pre pacientov NÚRCH-u a členov Liga proti reumatizmu SR. Do ponuky služieb poradne CS-PP sme pridali on-line telefonickú a mailovú poradňu (viď plagátik).

NOVINKOU je už spomínaná online poradňa základného sociálneho poradenstva cez mailovú komunikáciu: cspp@mojareuma.sk.

Po prekonaní karantény bude Liga poskytovať základné sociálne poradenstvo v NÚRCH-u. Nájdete nás v kancelárii Ligy na prízemí budovy, na chodbe, kde sú odbery (okienko do vestibulu). Záujemcovia sa môžu objednať na t.č., informácie na mieste poskytne sociálna pracovníčka.

Veríme, že zavedením noviniek prispejeme o ďalší kúsok k lepšej informovanosti pacientov a pomôžeme riešiť vaše problémy v sociálnej oblasti.

Ďakujeme Vám za priazeň.

LPRe SR

—————
Téma: Centrum sociálno-psychologickej podpory

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
24. mája 2023 o 16. hod. vás pozývame na Univerzitu Reumy #6/23.
Liga proti reumatizmu SR každoročne oceňuje činnosť miestnych pobočiek a klubov, aby dobrovoľníkov ocenila a motivovala k ďalšiemu rastu a ochote pomáhať ľuďom s reumatickými ochoreniami.
Dovoľte, aby sme vás pozvali na Univerzitu Reumy #5/23.