> Oznámenie o ZMENE a inovovaní služieb v CS-PP
Oznámenie o ZMENE a inovovaní služieb v CS-PP

Kancelária Ligy proti reumatizmu SR dočasne obmedzila stránkové hodiny a osobný kontakt v NÚRCH-u. Prechádzame na HOME OFFICE. Kontaktujte nás na e-mail: liga@mojareuma.sk alebo na mobil: 0917 790 264 a 0905 819 717.

Poradňa CS-PP je vám k dispozícii každý deň na nižšie uvedených kontaktoch. 

Poradňa Centra sociálno-psychologickej podpory sídli v NÚRCH-u a jej prevádzku a služby zabezpečuje pre pacientov Liga proti reumatizmu SR. Od februára sme do ponuky služieb pridali on-line telefonickú a mailovú poradňu (viď plagátik).

NOVINKOU je už spomínaná online poradňa základného sociálneho poradenstva cez mobil:  0905 833 420 a cez mailovú komunikáciu: cspp@mojareuma.sk , poradňu poskytne sociálna pracovníčka.

Po prekonaní karantény bude Liga poskytovať základné sociálne poradenstvo v NÚRCH-u. Nájdete nás v kancelárii Ligy na 1. poschodie (tam kde je kaplnka), č. d. 109. Záujemcovia sa môžu objednať na t.č. , informácie na mieste poskytne sociálna pracovníčka.

Veríme, že zavedením noviniek prispejeme o ďalší kúsok k lepšej informovanosti pacientov a pomôžeme riešiť vaše problémy v sociálnej oblasti.

Ďakujeme Vám za priazeň.

LPRe SR

Ďalšie články

V pondelok 27. septembra 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #14.  
Už len niekoľko dní máte na to, aby ste sa zapojili do nášho prieskumu k RA, vďaka ktorému nás bude lepšie a hlasnejšie počuť. Ďakujeme za vyplnenie do 20. 9. 2021
Už čoskoro Univerzita Reumy bude opäť pokračovať so svojimi živými vysielaniami. Pripravili sme pre vám celkom nové prednášky. Témy prednášok budú z časti inšpirované aj vašimi tipmi. Môžete nám posielať ďalšie.