> Pozdrav z Klubu Psoriatickej artritídy
Pozdrav z Klubu Psoriatickej artritídy

V novembri sme sa ako členovia výboru aj ako členovia Klubu Psoriatickej Artritídy LPRe stretli na online členskej schôdzi. Prebrali sme plány na najbližšie mesiace a porozprávali sa. V priebehu diskusie sa predostrelo veľa nápadov a povzbudivých plánov spolupráce a podpory, aby sme náš klub spropagovali pre čo najväčšie množstvo pacientov a sympatizantov. Vytvorili sme účet na Instagrame a plánujeme tam pridávať zaujímavé informácie o tom, ako si ten nie vždy ľahký život s našim ochorením spríjemniť alebo ako si trošku pomôcť. Môžete sa tešiť na veľa zaujímavých informácií. Medzi sviatkami sme každý oddychovali a venovali sa rodine, priateľom a teraz v novom roku znovu plánujeme online stretnutie. Verím, že tento rok bude úspešný a podarí sa nám veľa z toho, čo sme si naplánovali.

—————
Téma: Klub Psoriatickej Artritídy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Manifest EULAR 2024 - 2029 vyzýva na koordinovanú európsku reakciu na ochranu občanov z krajín Európy, systémov zdravotnej a sociálnej starostlivosti, ako aj hospodárstva pred vplyvom reumatických a muskuloskeletálnych ochorení (RMO). Manifest predstavia na kongrese EULAR 2024 vo Viedni...
Pani Ivanke, krásnej mladej žene, trvalo sedem rokov, kým sa vyrovnala so skutočnosťou, že ochorela na reumatoidnú artritídu a prestala sa ľutovať. Ako to máte Vy?
Prvé mesiace roka sú aj obdobím príprav a konania výročných členských schôdzí (VČS) v miestnych pobočkách a kluboch LPRe SR.