> POZVÁNKA na R-i pobyt KK 2016
POZVÁNKA na R-i pobyt KK 2016


POZVÁNKA na Rekondično-integračný pobyt Klubu Kĺbik 2016

V roku 2016 pre VÁS pripravujeme v Klube Kĺbik opäť množstvo zaujímavých podujatí a programov vrátane REKONDIČNO-INTEGRAČNÉHO POBYTU KK 2016

•           termín R-i pobytu: 10. – 16. júla 2016

•           miesto R-i pobytu: Bardejov (Bardejovské kúpele aj s procedúrami)

•           finančné náklady pre členok KK za výrazne zvýhodnených podmienok (podobne ako minulý rok), tak aby si ho mohla dovoliť každá rodina či jednotlivec

•           v programe R-i pobytu KK 2016 môžete očakávať všetko, na čo ste už zvyknutí (zdravý pohyb, liečebné procedúry po konzultácii s lekárom, veľa zábavy, hry, kúpanie v bazéne, vychádzky a neodmysliteľné prekvapenie pre malých i veľkých)

•           srdečné stretnutie starých i nových priateľov, a iné…

Prosím, potvrďte nám obratom VÁŠ záujem o Rekondično-integračný pobyt Klubu Kĺbik 2016 na klbik@mojareuma.sk, aby sme mohli podniknúť ďalšie nevyhnutné kroky v príprave pobytu (súvisiace s ubytovaním a službami, pripraviť program a osloviť ďalších partnerov podujatia, aby ste mohli absolvovať pobyt v čo najlepších podmienkach).

Kto sa teraz neprihlási, už neskôr nemusí byť voľné miesto, preto neváhajte dlho. MY chceme vyhovieť všetkým záujemcom.

viac info na:

klbik@mojareuma.sk

0917 790 264

Ďalšie články

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.