> Pozvánka na webinár Klubu Motýlik
Pozvánka na webinár Klubu Motýlik

Priatelia, 
Klub Motýlik Vás 27. mája o 18.00 hod. pozýva na sledovanie webinára „Ako udržať obličkám kondičku?“ 

Webinár je určený pre pacientov s lupusom, ako i pre širokú verejnosť. Obličky sú veľmi dôležité pre dlhodobé zdravie a medicína prešla dlhú cestu v chápaní toho, akú ústrednú úlohu zohrávajú pri mnohých ochoreniach.

Žiaľ, až u 40 % pacientov s lupusom môže choroba ovplyvniť fungovanie obličiek. V našom najnovšom webinári v pondelok 27. mája o 18.00 sa preto budeme venovať práve tejto téme.

Janka Francúzová, zdravotná sestra v dialyzačnom stredisku nám bližšie povie o funkcii obličiek, o faktoroch, ktoré ich poškodzujú, ale aj o stratégiách, ako im zachovať zdravie.

Webinár budeme vysielať naživo na našom YouTube kanáli: – https://www.youtube.com/@klubmotylik3831.

V prípade, ak už teraz máte otázky, neváhajte nám napísať na info@klubmotylik.sk alebo do komentárov pod týmto príspevkom.
Tím KM


Liga proti reumatizmu – Klub Motýlik
Občianske združenie pre pacientov s lupusom
www.klubmotylik.sk
https://www.facebook.com/LPReKlubMotylik


—————
Téma: Klub Motýlik

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Reumatologicko-rehabilitačné centrum, spol. s r.o. Hlohovec pod záštitou SLK  Vás pozývajú na KURZ – XVII. ročník OSTEOPORÓZA – KOMPLEX LIEČBY – KINEZIOTERAPIA A PROBLEMATIKA PANVOVÉHO DNA (komplex prednášok o osteoporóze, nácvik cvičenia svalstva...
Volám sa Lucia Hľadajová, mám 29 rokov a pochádzam z malebnej dedinky Michalová, ktorá leží v náručí Nízkych Tatier.
Liga proti reumatizmu na Slovensku mala 18. mája valné zhromaždenie, ktoré vyhodnotilo uplynulé tri roky a vo voľbách zvolilo nové predsedníctvo a revíznu komisiu.