> Prieskum Reumatoidná artritída a ja – ide do finále
Prieskum Reumatoidná artritída a ja – ide do finále

Prieskum „Reumatoidná artritída a ja“ bol ukončený. Ďakujeme respondentom, ktorí sa aktívne zapojili a poskytli nám svoje odpovede. Teraz sa pracuje na vyhodnotení zozbieraných údajov. Ak ste zvedaví na výsledky prieskumu, sledujte nás tu na webe mojareuma.sk a na FB Moja reuma. Už čoskoro budeme informovať a zverejníme výsledky.

Už len niekoľko dní máte na to, aby ste sa zapojili do nášho prieskumu k RA, vďaka ktorému nás bude lepšie a hlasnejšie počuť. Ďakujeme za vyplnenie do 20. 9. 2021

https://www.survio.com/survey/d/Y2N9L1Y6T2O4N6R7D

 #prieskum #hovorme #ra #reumatoidnaartritida #LPRe

Život s reumatoidnou artritídou (RA) môže byť náročný. Už niekoľko rokov sa vám ho snažíme uľahčiť a v súvislosti s pripravovanou kampaňou by sme vás chceli poprosiť o vyplnenie dotazníka. Zaberie vám to len niekoľko minút. Prosím, pohodlne sa usaďte, pozitívne sa nalaďte a vyplňte ho do 20. septembra 2021. Výsledky zverejníme už čoskoro.

Ďalšie články

Vo štvrtok 21. októbra 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #17.  
Nemáte ešte program na sobotný podvečer? Alebo Vy ste pravidelným fanúšikom slávnostného vyhodnotenia novinárskej súťaže a udeľovania Novinárskej pocty KROK? Potom ste tu správne.