> Súťaž o Cenu Edgara Stena 2021
Súťaž o Cenu Edgara Stena 2021

Milí priatelia,

S radosťou Vám oznamujeme, že aj v roku 2020 vyhlasuje EULAR súťaž o Cenu Edgara Stena 2021.

Témou tohtoročnej súťaže Ceny Edgara Stena je:

„Ako mi digitálne riešenia pomáhajú v mojom reumatickom živote.“

Vyzývame ľudí s reumatickým ochorením (RO), aby sa podelili o svoju osobnú skúsenosť. Digitalizácia bola horúcou témou ešte pred vypuknutím pandémie a odvtedy si už bez nej nevieme existovať. Ovplyvňuje celý náš život. Napriek tomu, že virtuálny svet nikdy nenahradí osobný kontakt, ponúka nám aj výhody. Chceli by sme počuť váš názor – využívate digitálne riešenia? Ak áno, ktoré a akým spôsobom vám uľahčujú život s reumatickým ochorením? Popíšte, akým spôsobom ste boli v kontakte so svojimi známymi, či ste využili možnosť e-zdravotníctva – konzultácie s lekárom prostredníctvom digitálnych riešení, telemedicínu, e-recept a pod., či používate nejaké nositeľné doplnky na monitorovanie vášho zdravia. Aké možnosti vo svojej krajine máte dostupné a aké by ste uvítali v budúcnosti?

Pošlite nám svoje príbehy v slovenčine, ktoré nepresiahnu 2 strany (A4) do 31. decembra 2020. Súťaže sa môžu zúčastniť ľudia s RO starší ako 18 rokov.

Víťaz súťaže bude vyhlásený 15. marca 2021 a získa výhru v hodnote 1000 EUR a účasť na Kongrese reumatológie EULAR, ktorý sa bude konať od júni 2021 v Paríži.

Tešíme sa na Vaše príspevky.

S pozdravom

Jana Dobšovičová Černáková
predsedníčka Ligy proti reumatizmu na Slovensku

—————
Téma: Príbehy pacientov

Ďalšie články

V pondelok 27. septembra 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #14.  
Už len niekoľko dní máte na to, aby ste sa zapojili do nášho prieskumu k RA, vďaka ktorému nás bude lepšie a hlasnejšie počuť. Ďakujeme za vyplnenie do 20. 9. 2021
Už čoskoro Univerzita Reumy bude opäť pokračovať so svojimi živými vysielaniami. Pripravili sme pre vám celkom nové prednášky. Témy prednášok budú z časti inšpirované aj vašimi tipmi. Môžete nám posielať ďalšie.