> Univerzita Reumy #12
Univerzita Reumy #12

Vo štvrtok 8. júla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #12 na vzdelávací webinár o sociálnych službách s právničkou Mgr. Lýdiou Brichtovou, PhD.

Budeme hovoriť o situáciách a obmedzeniach, ktoré ľudia majú v dôsledku svojho zdravotného postihnutia, ktoré sa premietajú do stupňa odkázanosti na pomoc inej osoby. Priblížime Vám informácie o podmienkach poskytovania sociálnych služieb podľa Zákona č. 448/2008 o sociálnych službách v znení neskorších predpisov. Záujem o dlhodobú starostlivosť a kvalitné „domáce opatrovanie“ stúpa. Je to sociálna služba, ktorá by mala byť dostupná pre odkázané osoby, ale z každodennej praxe vieme, že dostupná pre všetkých potrebných nie je a asi dlho nebude.

Ak máte v tejto oblasti vlastné skúsenosti a potrebujete sa pani Brichtovej niečo spýtať, bude priestor aj na vaše otázky k tejto téme. Môžete nám ich posielať už teraz na liga@mojareuma.sk, alebo počas vysielania do komentárov na FB Moja reuma.

Pripojte sa k nám na Facebooku Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Link na dotazník: https://forms.gle/KJv9Ji31V4RXGTWQA

LPRe SR

—————
« Univerzita Reumy #13 / Univerzita Reumy #11 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

V pondelok 29. novembra 2021 o 16.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #20.  
Asociácia na ochranu práv pacientov SR zorganizovala v poradí už Piatu celoslovenskú pacientsku konferenciu, ktorá sa uskutočnila 19. – 20. novembra 2021. Konferencia sa konala od záštitou ministra zdravotníctva Slovenskej republiky MUDr. Vladimíra Lengvarského, MPH a pod...
Liga proti reumatizmu Vás pozýva na živé vysielanie, ktoré sa uskutoční v utorok 23. novembra 2021 o 19.00 hod.