> Univerzita Reumy #12
Univerzita Reumy #12

Vo štvrtok 8. júla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy #12 na vzdelávací webinár o sociálnych službách s právničkou Mgr. Lýdiou Brichtovou, PhD.

Budeme hovoriť o situáciách a obmedzeniach, ktoré ľudia majú v dôsledku svojho zdravotného postihnutia, ktoré sa premietajú do stupňa odkázanosti na pomoc inej osoby. Priblížime Vám informácie o podmienkach poskytovania sociálnych služieb podľa Zákona č. 448/2008 o sociálnych službách v znení neskorších predpisov. Záujem o dlhodobú starostlivosť a kvalitné „domáce opatrovanie“ stúpa. Je to sociálna služba, ktorá by mala byť dostupná pre odkázané osoby, ale z každodennej praxe vieme, že dostupná pre všetkých potrebných nie je a asi dlho nebude.

Ak máte v tejto oblasti vlastné skúsenosti a potrebujete sa pani Brichtovej niečo spýtať, bude priestor aj na vaše otázky k tejto téme. Môžete nám ich posielať už teraz na liga@mojareuma.sk, alebo počas vysielania do komentárov na FB Moja reuma.

Pripojte sa k nám na Facebooku Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Link na dotazník: https://forms.gle/KJv9Ji31V4RXGTWQA

LPRe SR

Ďalšie články

V tomto volebnom roku máme v Pláne činnosti našej pobočky množstvo nových, ale aj tradičných aktivít. Stále nám však pri ich realizácii stojí v ceste zatiaľ nezlikvidovaný nepriateľ - koronavírus, ktorý je už druhý rok súčasťou nášho života a práve on...
Rozhovor s doc. MUDr. Zdenkom Killingerom
Zažite 17. júla 2021 o 19:00 – 22:00 hod. večer plný napätia, zábavy a dobrého jedla - nenechajte si ujsť show program živý šach v Piešťanoch!