> Univerzita Reumy #2
Univerzita Reumy #2

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: “Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť”

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo tu na www.mojareuma.sk

Univerzita Reumy je nová‌ ‌aktivita‌ ‌LPRe‌ ‌SR‌ ‌s‌ ‌cieľom‌ ‌vytvoriť‌ ‌kompletný‌ ‌vzdelávací‌ ‌program‌ ‌zastrešujúci pacientov‌ ‌s‌ ‌reumatickými‌ ‌chorobami, odbornú‌ ‌verejnosť a členov‌ ‌predsedníctva‌,‌ ‌lídrov‌ ‌MP/K a dobrovoľníkov LPRe SR.‌ ‌ ‌

Primárnym‌ ‌cieľom‌ ‌podujatia‌ ‌je‌ ‌informovať‌ ‌pacientov‌ ‌s‌ ‌reumatickými‌ ‌chorobami‌ ‌o‌ ‌svojich‌ ‌právach‌ ‌a‌ ‌možnostiach‌ ‌liečby.‌ ‌ ‌Poslaním projektu ‌je‌ ‌dosiahnuť‌ ‌lepšiu ‌informovanosť‌ ‌v‌ ‌zdravotnej‌ a sociálnej ‌gramotnosti‌ ‌u‌ ‌pacientov‌.

Krátkym dotazníkovým testom Vám dávame možnosť otestovať vaše vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára.

Test: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxwG2nr2jRlNwFUNX_9vAbqhpA7keh0wS_IHOF8vEWy0KYXg/viewform?gxids=7628

Nezabudnite, prosím, zopakovať si test aj druhýkrát. Sami zistíte, čo ste si z odprednášanej témy zapamätali.

Ďakujeme za Váš záujem a vyplnenie dotazníka.

LPRe SR

Ďalšie články

Vo štvrtok 13. mája 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár, ktorý sme teraz pripravili na tému Odvrátiteľné úmrtia s Richardom Fidesom, lídrom OZ Sekunda pre život.
Predstavujeme VÁM nominované mediálne príspevky KROK 2020, ktoré sú v súťaži a Vy im môžete prideľovať svoje hlasy, tak ako je už zvykom, v každej kategórii jedenkrát a kliknutím na tlačidlo HLASOVAŤ odošlete všetky tri hlasy na raz. Nezabudnite potvrdiť súhlas so...
"Veď to nie je rakovina a sú aj oveľa horšie veci na svete, hlavne, keď teraz všetci žijeme v pandemickej situácii a vidíme, čo sa okolo nás deje“, s týmito slovami ukončila rozhovor pre náš Newsletter naša členka, sympatická Zuzka Maťase.