> Univerzita Reumy #3/23
Univerzita Reumy #3/23

Bolesť a remisia s MUDr. Viliamom Maňkom, PhD.

Termín: v piatok 28. apríla 2023 o 16.00 hod. v online vysielaní Univerzity Reumy 2023

MUDr. Viliam Maňka, reumatológ z Martina, si pre nás pripravil tému o bolesti a remisii.

Ak máte otázky, napíšte nám ich na liga@mojareuma.sk a počas vysielania cez komentáre na FB Moja reuma.

Neváhajte sa zapojiť počas živého vysielania. Ak do komentára na FB napíšete otázku alebo pozdrav odkiaľ náš sledujete, v závere vysielania vyžrebujeme jednu/jedného z vás a odmeníme špeciálnym perom LPRe SR a knižkou z pôvodnej produkcie Ligy.

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Nezabudnite si krátkym dotazníkovým testom overiť Vaše vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si takto môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprezentovanej témy zapamätali.

Link na test UR #3/23: https://www.univerzitareumy.sk/mod/quiz/view.php?id=83

Tu si môžete vybrať knižku, ktorú vám pošleme: https://www.mojareuma.sk/publikacie-mojareuma/

LPRe SR

Autor grafických návrhov: Ing. Michal Finka

—————
« Univerzita Reumy #4/23 / Univerzita Reumy #2/23 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na Prednáškové popoludnie LPRe SR 1/2024, ktoré sa uskutoční v Piešťanoch v hoteli Magnólia v piatok 17. mája od 14.00 hod.
Pozývame vás v piatok 17. mája 2024 od 14.00 hod. do hotela Magnólia v Piešťanoch, kde sme pre vás pripravili prednáškové popoludnie so seminárom Univerzity Reumy 2024 pod názvom Psoriatická choroba – dve tváre jedného ochorenia. 
A opäť sme tu s ponukou a možnosťou hlasovať za nominované mediálne príspevky KROK 2023, ktoré informovali o živote s reumatickým ochorením a možnostiach ich liečby.