> WEBINÁR SDR 2023
WEBINÁR SDR 2023

Pozývame VÁS sledovať online WEBINÁR SDR 2023, ktorý budeme vysielať vo štvrtok 12. októbra o 18.00 hod. v deň Svetového dňa reumatizmu.

Pripojte sa k nám, alebo si pozrite záznam tu v pozvánke alebo na FB Moja reuma, bezprostredne už po odvysielaní webinára, vám bude k dispozícii.

Janka a Silvika vám predstavia nové tváre: Veroniku a Ivku, ich príbehy s reumatickými ochoreniami. Bude to nové, inšpiratívne, motivačné, ale aj obyčajne ľudské debatovanie o tom, čo prežívajú reumatici.

Keby ste mali otázky, napíšte nám na liga@mojareuma.sk

Nebuďte s REUMOU sami na Svetový deň reumatizmu! Sme v tom spolu.

LPRe SR

autor plagátu: Ing. Michal Finka

—————
Téma: Webináre a edukačné videá I Svetový deň reumatizmu I Svetový deň reumatizmu 2023

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pracovné stretnutie zástupcov AOPP s členmi Výboru Národnej rady Slovenskej republiky pre zdravotníctvo
Pozývame vás na webinár Compliance pacienta a vplyv na pacientmi reportované výsledky, ktorý pripravujeme na piatok 26. apríla o 17.00 hod. Bude to online vysielanie prvej Univerzity Reumy v roku 2024.
Na pozvanie poslancov Európskeho parlamentu Lucie Ďuriš Nicholsonovej a Jozefa Mihála sa aj zástupkyne LPRe SR zúčastnili v Bratislave a v Košiciach na konferencii s názvom Rovnaké postavenie ľudí so zdravotným postihnutím v krajinách Európskej únie – európske preukazy. Už...