> BARLOLAMAČ nám bude 12. – 14. októbra svietiť na modro
BARLOLAMAČ nám bude 12. – 14. októbra svietiť na modro

Modré nasvietenie sochy Barlolámača a Milencov, ale aj Húpací most je prejavom podpory pacientom s reumatickým ochorením.

Aj týmto spôsobom chce organizátor podujatí Svetového dňa reumatizmu 2018 Liga Proti Reumatizmu na Slovensku informovať širokú verejnosť o prevencii negatívnych dôsledkov reumatických ochorení a o dôležitosti včasnej diagnostiky.

Pri Svetovom dni reumatizmu 2018 nasvietenie dominantných miest v Piešťanoch  na modro je krásny prejav symbolického prepojenia a podpory pacientov s reumatickým ochorením. Pripravili sme sériu zaujímavých podujatí, ktoré sa uskutočnia v tých dňoch v Piešťanoch. Partnermi podujatí SDR 2018 sú napr.: Mesto Piešťany, Slovenské liečebné kúpele Piešťany, Národný ústav reumatických chorôb Piešťany, Služby mesta Piešťany, ale aj iní.

Vybrané sochy (aj Húpací most, kt. nájdete ako prvý most od Kolonádneho mosta smerom k NÚRCH-u) budú nasvietené na modro od piatka 12. až do nedele 14. októbra.
Posielajte fotografie nasvietených objektov na klbik@mojareuma.sk. Mimoriadne vydarené fotografie vyberieme a odmeníme autorov. 

Ďalšie články

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.