> Dotazník spokojnosti s online programom SDR 2021
Dotazník spokojnosti s online programom SDR 2021

Milé priateľky,

milí priatelia, reumatici a sympatizanti LPRe SR,

ďakujeme, že ste nás sledovali počas online programu, ktorý sme venovali Svetovému dňu reumatizmu (SDR) 2021. Dovoľte, aby sme sa na vás obrátili s prosbou o spätnú väzbu na naše vysielanie od 12. – 16. októbra 2021.

Dotazník spokojnosti s online programom Svetového dňa reumatizmu 2021 je jednoduchý a zaberie Vám len pár minút. Vy nám svojimi názormi a hodnotením veľmi pomôžete pri našej práci a možno aj pri príprave budúceho programu SDR, ktorý bude už o rok. Ďakujeme.

Link na dotazník spokojnosti s online programom SDR 2021: https://forms.gle/3YSFNhrMJT3bmHo16

LPRe SR srdečne ďakuje partnerom a mediálnym partnerom SDR 2021 za podporu podujatí.

Autorom grafických návrhov loga, plagátov a banerov je Ing. Michal Finka.

—————
Téma: Webináre a edukačné videá I Svetový deň reumatizmu I Svetový deň reumatizmu 2021

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Prieskum o zdravotných benefitoch nordic walkingu (NW) pre pacientov s reumatickými ochoreniami iniciovala a realizovala Liga proti reumatizmu na Slovenku (LPRe SR). O pomoc a spoluprácu sme oslovili agentúru 2muse.
26. novembra 2022 v Bratislave sa uskutočnil Šiesty ročník celoslovenskej pacientskej konferencie. Vrcholom bol slávnostný večer s oceňovaním zdravotníkov v kategóriách „Môj lekár“ a „Moja sestra“. Z rúk poslankyne NR SR Janky Žitňanskej a prezidentky Asociácie na ochranu...
Liga proti reumatizmu na Slovensku reflektuje aktuálnu situáciu v zdravotníctve SR. Nie sú nám ľahostajné žiadne problémy, s ktorými zdravotníctvo zápasí. Veľmi kritická situácia je však aj v reumatológii. Je veľký nedostatok reumatológov.