> EULAR súťaž o Cenu Edgara Stena 2020
EULAR súťaž o Cenu Edgara Stena 2020

Milí priatelia,

S radosťou Vám oznamujeme, že aj v roku 2019 vyhlasuje EULAR súťaž o Cenu Edgara Stena 2020.

Témou tohtoročnej súťaže Ceny Edgara Stena je:

„Mám reumatické ochorenie – Ako ma napĺňa dobrovoľnícka činnosť“

Vyzývame ľudí s reumatickým ochorením (RO), aby sa podelili o svoju osobnú skúsenosť. Všetci chceme žiť svoj život naplno a bez pomoci ostatných. Pre mnohých ľudí s RO je práca na plný úväzok náročná. Dobrovoľnícka činnosť ich však môže napĺňať a môžu tak plnohodnotne prispievať spoločnosti. V mnohých krajinách sa dobrovoľnícka činnosť stala uznávanou a oceňovanou. Podeľte sa s nami o to, prečo pracujete ako dobrovoľník, aká je vaša motivácia a čo robíte. Aké sú skúsenosti s dobrovoľníckou činnosťou vo vašej krajine, akým problémom čelíte, aké sú najväčšie výhody dobrovoľníckej práce.

Pošlite nám svoje príbehy v slovenčine, ktoré nepresiahnu 2 strany (A4) do 31. decembra 2019. Súťaže sa môžu zúčastniť ľudia s RO starší ako 18 rokov.

Víťaz súťaže bude vyhlásený 15. marca 2020 a získa výhru v hodnote 1000 EUR a účasť na Kongrese reumatológie EULAR, ktorý sa bude konať od júni 2020 vo Frankfurte.

Tešíme sa na Vaše príspevky.

S pozdravom

Jana Dobšovičová Černáková, predsedníčka Ligy proti reumatizmu na Slovensku

 

Pravidlá Ceny Edgara Stena

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Vyhlásenie Ceny Edgara Stena

Ďalšie články

V tomto volebnom roku máme v Pláne činnosti našej pobočky množstvo nových, ale aj tradičných aktivít. Stále nám však pri ich realizácii stojí v ceste zatiaľ nezlikvidovaný nepriateľ - koronavírus, ktorý je už druhý rok súčasťou nášho života a práve on...
Rozhovor s doc. MUDr. Zdenkom Killingerom
Zažite 17. júla 2021 o 19:00 – 22:00 hod. večer plný napätia, zábavy a dobrého jedla - nenechajte si ujsť show program živý šach v Piešťanoch!