> Hlasovanie KROK 2019
Hlasovanie KROK 2019

KROK 2019

Predstavujeme VÁM nominované mediálne príspevky KROK 2019, ktoré sú v súťaži a vy im môžete prideľovať svoje hlasy, tak ako je už zvykom, v každej kategórii jedenkrát a kliknutím na tlačidlo HLASOVAŤ odošlete všetky tri hlasy na raz.

Linka na hlasovanie tu:

https://www.mojareuma.sk/krok-2019-hlasovanie-od-1-5-2020/

V záujme objektívnosti hlasovania a transparentnosti pridelených hlasov, každý môže hlasovať iba jedenkrát. Potom sa vám možnosť hlasovania uzavrie. Preto si pozorne popozerajte ponuku súťažných mediálnych príspevkov a až potom sa rozhodnite, ktorému pridelíte svoj hlas.

Ponuka je pestrá a veľmi kvalitná. Každým rokom sa posúvame. Toto je už 12-ročník novinárskej súťaže KROK.

Hlasovanie bude otvorené od 1. mája do 30. septembra 2020. Slávnostné vyhlásenie výsledkov a ocenenie novinárov bude 17. októbra 2020 v Bratislave.

Dovtedy máte ešte dosť času na svoje rozhodnutie a hlasovanie.

Postup hlasovania:

V každej kategórii môžete prideliť svoj hlas jednému príspevku. Náhľad príspevku môžete zobraziť po kliknutí na odkaz (podčiarknutý text). Hlas pridelíte po kliknutí na krúžok, ak ste sa pomýlili, hlas môžete zmeniť kliknutím na iný krúžok pred odoslaním hlasu. Po odoslaní hlasu ho už nie je možné upraviť. Pre odoslanie hlasov je potrebné kliknúť na tlačidlo HLASOVAŤ, zadať e-mailovú adresu, na ktorú príde potvrdzujúci e-mail, zaškrtnúť súhlas so spracovaním e-mailovej adresy a potvrdiť, že nie ste internetový robot (kliknutím na políčko „Nie som robot“ z dôvodu bezpečnosti). Následne na zadanú e-mailovú adresu bude odoslaný e-mail s potvrdzujúcim linkom, na ktorý je potrebné kliknúť, aby sa hlas započítal. Bez kliknutia na uvedený potvrdzujúci link váš hlas nebude započítaný.

Po odoslaní hlasu ho už nie je možné upraviť.

Ďakujeme za opätovný záujem o mediálne príspevky a za každý pridelený hlas.

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Reumatologicko-rehabilitačné centrum, spol. s r.o. Hlohovec pod záštitou SLK  Vás pozývajú na KURZ – XVII. ročník OSTEOPORÓZA – KOMPLEX LIEČBY – KINEZIOTERAPIA A PROBLEMATIKA PANVOVÉHO DNA (komplex prednášok o osteoporóze, nácvik cvičenia svalstva...
Volám sa Lucia Hľadajová, mám 29 rokov a pochádzam z malebnej dedinky Michalová, ktorá leží v náručí Nízkych Tatier.
Liga proti reumatizmu na Slovensku mala 18. mája valné zhromaždenie, ktoré vyhodnotilo uplynulé tri roky a vo voľbách zvolilo nové predsedníctvo a revíznu komisiu.