> Hlasovanie KROK 2021
Hlasovanie KROK 2021

Po roku vám predstavujeme nominované mediálne príspevky KROK 2021.

Od 1. mája 2022 sú v súťaži a vy im môžete prideľovať svoje hlasy. Pravidlá novinárskej súťaže KROK sú nezmenené. Tak ako je minulý rok môžete hlasovať v každej kategórii jedenkrát a kliknutím na tlačidlo HLASOVAŤ odošlete všetky tri hlasy na raz. Nezabudnite potvrdiť súhlas so spracovaním osobných údajov (https://www.mojareuma.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov/ )

Linka na hlasovanie tu:

V záujme objektívnosti hlasovania a transparentnosti pridelených hlasov, každý môže hlasovať iba jedenkrát. Potom sa vám možnosť hlasovania uzavrie. Preto si pozorne popozerajte ponuku súťažných mediálnych príspevkov a až potom sa rozhodnite, ktorému pridelíte svoj hlas.

Ponuka je pestrá a veľmi kvalitná. Každým rokom sa posúvame. Toto je už 14. ročník novinárskej súťaže KROK.

Hlasovanie bude otvorené od 1. mája do 30. septembra 2022. Slávnostné vyhlásenie výsledkov a ocenenie novinárov bude októbri 2022.

KROK-tím

Ďalšie články

Online trojmesačník Ligy proti reumatizmu na Slovensku 
Pozývame vás na ďalšie pokračovanie Univerzity Reumy #6/22, ktorá bude odvysielaná online
Po dlhej zime na Kysuciach a snahe prispôsobiť sa obmedzujúcim opatreniam, sme situáciu spoločnými silami zvládli veľmi dobre. Mali sme čas venovať sa pobytu v prírode, chôdze s NW paličkami. Naši členovia sa zapájali do turistických trás či už jednotlivo alebo...