> Informačný bulletin LPRe SR č. 2/2021
Informačný bulletin LPRe SR č. 2/2021

Všetkým členom Ligy proti reumatizmu na Slovensku, ktorí mali uhradený členský poplatok, prišiel pred Vianocami do schránok Informačný bulletin č. 2/2021. Veríme, že ste si v ňom našli zaujímavé a aj užitočné informácie.

Ak ešte nie ste členom ligy a radi by ste sa ním stali, a dvakrát ročne dostávali náš časopis do svojej schránky, stačí vyplniť prihlášku a zaplatiť členský poplatok. Bližšie informácie nájdete na našom webe v článku: Členstvo

O zaplatenie členského poplatku poprosíme aj našich stálych členov. Členský poplatok pre tento rok je potrebné uhradiť do 31. marca 2022. Ďakujeme.

V tejto chvíli je najnovší informačný bulletin dostupný už aj elektronicky vo formáte pdf, nájdete ho tu: Informačné bulletiny.

Nájdete v ňom: správy z centrály LPRe SR, informácie o Svetovom dni reumatizmu 2021, informácie o projekte Pohnime sa s reumou!, o kampani Hovorme o RA, vyhodnotenie Novinárskej pocty KROK 2020, prehľad druhého polroku Univerzity Reumy, správy o činnosti miestnych pobočiek a klubov LPRe SR, ďalšie skúsenosti pacientov, ktorí si prešli Covidom (zopár ich bolo už v predchádzajúcom čísle Informačného bulletinu), zaujímavé rozhovory, zopár slov o strave, a iné…

Prajeme príjemné a užitočné čítanie!


—————
Téma: Zaujímavosti

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na Prednáškové popoludnie LPRe SR 1/2024, ktoré sa uskutoční v Piešťanoch v hoteli Magnólia v piatok 17. mája od 14.00 hod.
Pozývame vás v piatok 17. mája 2024 od 14.00 hod. do hotela Magnólia v Piešťanoch, kde sme pre vás pripravili prednáškové popoludnie so seminárom Univerzity Reumy 2024 pod názvom Psoriatická choroba – dve tváre jedného ochorenia. 
A opäť sme tu s ponukou a možnosťou hlasovať za nominované mediálne príspevky KROK 2023, ktoré informovali o živote s reumatickým ochorením a možnostiach ich liečby.