> 2. stretnutie s Revma Ligou ČR
2. stretnutie s Revma Ligou ČR

2. medzinárodné stretnutie zástupcov

LPRe SR a Revma Ligy ČR v Piešťanoch

20.-21.09.2014

 

Keď sa niečo stane prvýkrát je to len epizóda, keď sa to zopakuje zakladá sa tradícia. Veríme, že aj naše priateľské stretnutia na medzinárodnej úrovni s kolegami z Revma ligy ČR budú dlhou tradíciou našich dvoch občianskych združení.

 Minulý rok sme sa z iniciatívy českej strany stretli v Luhačoviciach a teraz pripravujeme stretnutie v Piešťanoch. Plánujeme spoločný seminár, kde si vymeníme skúsenosti, navzájom sa inšpirujeme novými aktivitami a projektmi, ktoré sa uskutočnili za ostatný rok. Hlavne si porovnáme najaktuálnejšie plány príprav pri príležitosti Svetového dňa reumatizmu.

Kampaň za včasnú diagnostiku a lepšiu informovanosť o reumatologických ochoreniach odštartujeme symbolicky pri soche BARLOLAMAČA na piešťanskom Kolonádnom moste v sobotu. Na znak výborných kolegiálnych a priateľských vzťahov spojíme REUMA-ŠÁL, ktorý štrikovali členky oboch občianskych združení, ako tichú štafetu, naprieč Slovenskou i Českou republikou.

Ďalšie články

V utorok 27. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár, ktorý sme teraz pripravili ako lekciu nordic walkingu s Luciou Okoličányovou. Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo tu na www.mojareuma.sk
V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky