> Jej výhoda – EÚ turné s Caroline Wozniacki
Jej výhoda – EÚ turné s Caroline Wozniacki

Pozývame Vás vo štvrtok 20. mája o 17.30 hod. na jedinečné online stretnutie so svetoznámou tenistkou  Caroline Wozniacki, prihlásiť sa (registrovať) môžete už dnes TU: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_7mJiU7U2S0Ckf6gJBazw7A

Následne Vám prídu na mail ďalšie informácie. Nižšie v prílohe je návod – pomôcka v slovenčine na registráciu, keďže formulár je v angličtine.

Téma: Jej výhoda –  EÚ turné s Caroline Wozniacki

Toto virtuálne podujatie sa bude zaoberať jedinečnými výzvami, ktorým ženy čelia pri chronických zápalových ochoreniach, ako sú reumatoidná artritída, axiálna spondylartritída, psoriatická artritída a psoriáza.

Program živého vysielania bude obsahovať vystúpenie Caroline Wozniackej – tenisovej šampiónky a partnerky UCB Advantage Hers. Odpovie Vám na otázky, ktoré jej pošlete pri registrácii. Podelí sa s nami o svoj príbeh a cestu s reumatoidnou artritídou. Posmelí ostatné ženy, aby prevzali kontrolu nad ich reumou a starostlivosťou o seba.

Vytvoríme priestor, aby ste sa mohli cítiť pohodlne. Všetko bude tlmočené do češtiny. Druhú časť programu budú spolu moderovať predsedníčky LPRe SR a RL ČR. Pripravili sme ďalšie príbehy našich pacientov trpiacich chronickými zápalovými ochoreniami, s ktorými budeme diskutovať skúsenostiach s reumatickými chorobami.

Roadshow EÚ sa usiluje posilniť postavenie žien v celej Európe, aby verili, že rovnako ako Caroline Wozniacki, môžu tiež dosiahnuť svoje ciele, a to aj napriek tomu, že žijú s chronickými zápalovými chorobami. Chápeme, aké dôležité je vybaviť ženy informáciami a nástrojmi, ktoré im pomôžu udržať si výhodu nad svojou chorobou.

Diskusia “Jej výhoda – Európska Roadshow s Caroline Wozniacki – pre ženy žijúce s chronickými zápalovými ochoreniami“ (ale nie len pre ženy), bude to jedno zo štyroch virtuálnych stretnutí, ktoré sa konajú v celej Európe. Cieľom týchto stretnutí je spojiť krajiny v dôležitých diskusiách týkajúcich sa jedinečných výziev, akým čelia ženy pri chronických reumatických zápalových ochoreniach, akými sú reumatoidná artritída, axiálna spondylartritída, psoriatická artritída a psoriáza.

• V prvej časti nášho stretnutia sa k nám pripojí svetoznáma tenisová šampiónka Caroline Wozniacki, ktorá s nami bude zdieľať svoje skúsenosti s reumatoidnou artritídou, skrátene jej hovoríme RA. Následne sa budeme Caroline pýtať otázky, na ktoré nám bude odpovedať. Budeme sa pýtať, aby sme zodpovedali čo najviac vašich otázok.

• Druhá časť tohto stretnutia bude prebiehať v slovenčine a češtine. Pripojí sa k nám pani reumatologička – lekárka z Banskej Bystrice, dve pacientky, ktoré budú zdieľať svoje príbehy s chronickými reumatickými zápalovými ochoreniami. Po tomto bloku bude nasledovať panelová diskusia, ktorú budú moderovať predsedníčky pacientskych združení Liga Proti Reumatizmu Jana Dobšovičová Černáková a Revma Liga ČR Edita Müllerová.

NEZABUDNITE SA REGISTROVAŤ a napísať svoju otázku Caroline Wozniacki!

Registrácia TU: https://us02web.zoom.us/…/reg…/WN_7mJiU7U2S0Ckf6gJBazw7A

Naďalej budeme sledovať kampaň Advantage Hers prostredníctvom hashtagu #AdvantageHers a na webe advantagehers.com, stačí kliknúť na slovenskú vlajku, kde nájdete ďalšie informácie a zdroje.

Ďalšie články

https://youtu.be/dlAJrU8PUpI
Liga proti reumatizmu práve pre vás pripravuje výročný 30. ročník Informačného bulletinu. Spomíname si na všetkých, ktorí prispeli k tomu, že Liga má od začiatku svojej činnosti časopis, aj na tých ktorí aktívne pôsobili v redakciách a v redakčných...