> Klub Kĺbik mal online vianočné tvorivé dielne
Klub Kĺbik mal online vianočné tvorivé dielne

Ako to máte Vy, chodíte pred Vianocami na „vianočné večierky“? Klub Kĺbik má svojich členov roztrúsených po celom Slovensku, ba aj v zahraničí. Zorganizovať spoločné vianočné stretnutie by bolo ťažké. No my máme vlastný recept a vieme si užiť online tvorivé dielne s vianočnou tematikou.

Dnes sme si vyskúšali tvorbu snehových vločiek, hviezd a kvetov, ktoré sa deťom (ale aj dospelákom) podarili báječne. Niektoré už zdobia príbytky Kĺbikárov, alebo potešia pod stromčekom babky, dedkov, tety a krstné mamy.

Veď posúďte sami. Podarili sa?

Klub Kĺbik


—————
Téma: Klub Kĺbik

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Prvé mesiace roka sú aj obdobím príprav a konania výročných členských schôdzí (VČS) v miestnych pobočkách a kluboch LPRe SR.
Krištáľové krídlo ocení významné osoby aj v roku 2024. Medzi nominovanými za Filantropiu je aj naša predsedníčka LPRe SR Jana Dobšovičová Černáková a prezidentka AOPP Mária Lévyová. Do tretice je nominovaná Alexandra Hovancová.
Milí pacienti a pacientky s reumatoidnou artritídou,