> Kultúrne podujatia
Kultúrne podujatia

Tento rok je u nás bohatý na kultúrne podujatia. Boli sme sa pozrieť v Slovenskej národnej galérii na výstavu 50-te roky v dokumentárnej fotografii, ktorá sa zameriava na obraz života na Slovensku v tomto období. V bratislavskom Auparku bola začiatkom marca zahájená netradičná výstava Na topánky. Mohli sme tu vidieť históriu topánok, ale aj futuristické predstavy dizajnérov. Zúčastnili sme sa aj Dňa otvorených dverí v SHMÚ, ktorý bol pre nás jedinečným zážitkom.

Zatiaľ posledným spoločným podujatím tohto roku bola účasť na Dňoch otvorených dní samosprávy v apríli s názvom Bratislava pre všetkých. Mali sme možnosť nazrieť do inak verejnosti neprístupných častí mestských inštitúcií a dozvedieť sa niečo o ich histórii.

Tento rok však neskončil a my sa naďalej kultúrne aktivizujeme. Stihli sme navštíviť Múzeum 17. novembra, nadýchali sme sa čerstvého vzduchu počas Víkendu otvorených parkov a záhrad, obzvlášť milé podujatie, ktoré odkrýva zákutia Bratislavy, o akých sme ani netušili, a zažili atmosféru Street art festivalu. V Bratislave sa každoročne konajú Korunovačné slávnosti, ktoré sme si tohto roku nenechali ujsť. Aby sme sa udržali v kondícii, tak sme zašli ešte na Deň otvorených dverí do SND.

Ďalšie články

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.