> LPRe – MP Žilina
LPRe – MP Žilina

Barborka s Evkou a Ivetkou sa stretli a rozprávali sa o tom, čo zaujímavé by pre Žilinu (hlavne pre ľudí s reumatickým ochorením zo Žiliny a okolia) vedeli vymyslieť. Určite sa môžete tešiť na zaujímavé aktivity. Ak ešte nie ste našim členom, prihlášku nájdete na http://prihlaska.mojareuma.sk/

alebo sa ozvite na zilina@mojareuma.sk

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na Prednáškové popoludnie LPRe SR 1/2024, ktoré sa uskutoční v Piešťanoch v hoteli Magnólia v piatok 17. mája od 14.00 hod.
Pozývame vás v piatok 17. mája 2024 od 14.00 hod. do hotela Magnólia v Piešťanoch, kde sme pre vás pripravili prednáškové popoludnie so seminárom Univerzity Reumy 2024 pod názvom Psoriatická choroba – dve tváre jedného ochorenia. 
A opäť sme tu s ponukou a možnosťou hlasovať za nominované mediálne príspevky KROK 2023, ktoré informovali o živote s reumatickým ochorením a možnostiach ich liečby.