> Novinárska pocta KROK 2018 – hlasovanie
Novinárska pocta KROK 2018 – hlasovanie

1. mája sme pre Vás otvorili hlasovanie v novinárskej súťaži KROK 2018.

Je to už 11. ročník obľúbenej súťaže mediálnych príspevkov o reume. Poslaním Novinárskej pocty KROK je podnietiť opätovný záujem osôb s reumatickým ochorením a širokej verejnosti o už publikované a odvysielané príspevky novinárov o reume, o živote pacientov s reumatickými ochoreniami, informáciách o liečbe a spoločenskom uplatnení ľudí s telesným postihnutím. Každoročne oceňujeme mediálne príspevky a ich autorov – novinárov a iných masmediálnych pracovníkov.

Liga proti reumatizmu sa od svojho vzniku usilovala spolupracovať s médiami, aby sme tak ešte účinnejšie mohli pomáhať svojim členom s uľahčením života so závažnou, ale vo verejnosti často podceňovanou reumou. Táto spolupráca priniesla v minulosti veľa dobrého ovocia v podobe lepšej informovanosti našej spoločnosti o tých, ktorí trpia reumatickými ochoreniami.

Za súťažné príspevky KROK 2018 môžete hlasovať od 1.mája do 30. septembra 2019 v troch kategóriách: printové, rozhlasové a televízne. Za každú kategóriu hlasujte iba jedenkrát. Pravidlá súťaže nedovoľujú hlasovať opakovane. Vopred ďakujeme za pochopenie a korektnosť.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov bude zverejnené na 11. ročníku KROK 12. októbra v Piešťanoch pri príležitosti Svetového dňa reumatizmu 2019.

Aj touto cestou držíme palce pri hlasovaní nominovaným novinárom a redakciám.

Hlasovať môžete tu: https://www.mojareuma.sk/krok-2018-hlasovanie-od-1-5-2019/

autor foto: Milan Krupčík

Ďalšie články

Aké sú benefity Nordic Walkingu? Liga proti reumatizmu realizuje prieskum.  
Online trojmesačník Ligy proti reumatizmu na Slovensku
Nastavenie liečby pri ankylozujúcej spondylitíde nie je vec náhodnej voľby. Každá liečba prináša okrem benefitov aj istú dávku rizika. Podľa štandardných terapeutických postupov musí klasická liečba farmakologikami predchádzať biologickej liečbe, ktorá sa aplikuje vtedy, keď...