> Novinárska pocta KROK 2018 – hlasovanie
Novinárska pocta KROK 2018 – hlasovanie

1. mája sme pre Vás otvorili hlasovanie v novinárskej súťaži KROK 2018.

Je to už 11. ročník obľúbenej súťaže mediálnych príspevkov o reume. Poslaním Novinárskej pocty KROK je podnietiť opätovný záujem osôb s reumatickým ochorením a širokej verejnosti o už publikované a odvysielané príspevky novinárov o reume, o živote pacientov s reumatickými ochoreniami, informáciách o liečbe a spoločenskom uplatnení ľudí s telesným postihnutím. Každoročne oceňujeme mediálne príspevky a ich autorov – novinárov a iných masmediálnych pracovníkov.

Liga proti reumatizmu sa od svojho vzniku usilovala spolupracovať s médiami, aby sme tak ešte účinnejšie mohli pomáhať svojim členom s uľahčením života so závažnou, ale vo verejnosti často podceňovanou reumou. Táto spolupráca priniesla v minulosti veľa dobrého ovocia v podobe lepšej informovanosti našej spoločnosti o tých, ktorí trpia reumatickými ochoreniami.

Za súťažné príspevky KROK 2018 môžete hlasovať od 1.mája do 30. septembra 2019 v troch kategóriách: printové, rozhlasové a televízne. Za každú kategóriu hlasujte iba jedenkrát. Pravidlá súťaže nedovoľujú hlasovať opakovane. Vopred ďakujeme za pochopenie a korektnosť.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov bude zverejnené na 11. ročníku KROK 12. októbra v Piešťanoch pri príležitosti Svetového dňa reumatizmu 2019.

Aj touto cestou držíme palce pri hlasovaní nominovaným novinárom a redakciám.

Hlasovať môžete tu: https://www.mojareuma.sk/krok-2018-hlasovanie-od-1-5-2019/

autor foto: Milan Krupčík

Ďalšie články

Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.
Milí naši priatelia,