logo svetovy den reumatizmu
> Online program SDR 2020
Online program SDR 2020

ŽIVÝ PRENOS AJ ZÁZNAM TU: https://www.mojareuma.sk/prenos/

Ku Svetovému dňu reumatizmu a 30. výročiu Ligy proti reumatizmu na Slovensku  sme mali pre Vás pripravený pekný program v Bratislave.

Situácia sa však skomplikovala a ako pacientské občianske združenie sa musíme zachovať zodpovedne. Preto sme sa po dôkladnom zvážení a dohode s partnermi podujatí rozhodli, že reálne osvetovo-edukačné podujatia preklopíme do online.

Určite však neprídete o pohybové aktivity s nordic walking paličkami, ktoré sa budú v týždni od 12. do 18. októbra konať v miestnych pobočkách, kde je to z epidemiologického hľadiska možné a pri dodržaní všetkých opatrení.

My sa opäť intenzívnejšie presunieme do online priestoru.

Pripravili sme pre Vás tieto webináre a živé vysielania:

V pondelok 12. októbra, v deň SDR 2020, od 14. – 16.30 hod., bude edukačno-osvetové podujatie „Od teórie k praxi 4“ – Webinár so siedmimi prednášajúcimi. (viď plagát).

V utorok 13. októbra od 16. – 17. hod. v živom vysielaní postupne predstavíme naše 3 nové publikácie (viď plagát):

  • zbierku príbehov 30 prípadov s mojou reumou
  • zborník 30 rokov LPRe SR
  • KROK 2018 – 2019

 

 

 

V stredu 14. októbra od 16. – 17. hod. uvedieme do života 5 nových video nahrávok s jogovou terapiou od Silvie Bobockej (viď plagát).

 

Vo štvrtok 15. októbra od 16. – 17. hod. predstavíme zaujímavou formou historické pásmo k 30. výročiu LPRe SR a vzácne osobnosti a inštitúcie oceníme výročnou plaketou 30 rokov LPRe SR.

 

 

V sobotu 17. októbra od 20. – 21. hod. v živom vysielaní slávnostne vyhodnotíme novinársku súťaž KROK 2019 a uvedieme do života zborník KROK 2018 – 2019.

 

Nájdete nás na Facebook/ Moja reuma a na webe mojareuma.sk

Počet pozitívnych prípadov rastie, čísla ukazujú, že druhá vlna prišla  silnejšia, ako sme očakávali. Spoločne však aj druhú vlnu koronakrízy dokážeme prekonať. Nepodceňujme situáciu a chráňme seba a svojich blízkych. Rešpektovaním a dodržiavaním nariadení epidemiológov a hygienikov dokážeme viac, ako si myslíme.

Spoločne to zvládneme.

Mediálni partneri: RTVS, Rádio Regina, TA3

Partneri:

NÚRCH, SNWA, AOPP, Ensana, BON SENS, Vladimíra Balážová, Style University, AbbVie, Novartis, Pfizer, Roche, Sanofi GENZYME, Worwag pharma

Grafické návrhy plagátov a loga: @Ing. Michal Finka

Pôvodné pozvánky SDR 2020:

Ďalšie články

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.