> Pozvánka na 12. októbra – SDR 2021
Pozvánka na 12. októbra – SDR 2021

V utorok 12. októbra o 18.00 hod. Vás pozývame na živé vysielanie k SDR 2021, hosťom bude generálny riaditeľ NÚRCH doc. MUDr. Richard Imrich,  DrSc.

Janka a Peťka vám priblížia hlavnú myšlienku a ciele Svetového dňa artritídy, u nás známejšieho ako Svetový deň reumatizmu. Predstavia vám celotýždňový programom, ktorý sme pre známe okolnosti s pandémiou korona vírusu už po druhýkrát museli dať ako online vysielanie, napriek tomu, že Celoslovenské stretnutie reumatikov v Piešťanoch už bolo pripravené.

Veríme, že aj takto oslovíme všetkých našich priaznivcov, pacientov s reumatickými ochoreniami a budeme informovať o novinkách v reumatológii a pacientských témach.

Už v utorok 13. októbra o 20.00 hod. sa nám prihovorí prezidenta AOPP, PhDr. Mária Lévyová s vlastnou prednáškou na tému: „Kam sa pacienti spoločne posúvajú v systéme zdravotnej starostlivosti“.

Ďalej budeme pokračovať:

14. okt. (vo štvrtok) o 20.30 hod. Pohnime sa s reumou! s Luciou Okoličányovou

15. okt. (v piatok) o 14.00 hod. Prednáškové popoludnie SDR 2021

Prednášajúci:

MUDr. Elena Ďurišová, Reumatoidná artritída a osteoporóza

MUDr. Dagmar Mičeková, Čo je nové v reumatologických ambulanciách

MUDr. Alena Korenčíková, Komplexná balneoterapia reumatických ochorení v SLK Piešťany

16. okt. (v sobotu) o 18.00 hod. Slávnostné vyhodnotenie novinárskej súťaže KROK 2020

Sledujte nás a dozviete sa viac.

S REUMOU BY NEMAL BYŤ NIKTO SÁM.

Link na dotazník spokojnosti s online programom SDR 2021: https://forms.gle/3YSFNhrMJT3bmHo16

—————
Téma: Webináre a edukačné videá I Svetový deň reumatizmu I Svetový deň reumatizmu 2021

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pracovné stretnutie zástupcov AOPP s členmi Výboru Národnej rady Slovenskej republiky pre zdravotníctvo
Pozývame vás na webinár Compliance pacienta a vplyv na pacientmi reportované výsledky, ktorý pripravujeme na piatok 26. apríla o 17.00 hod. Bude to online vysielanie prvej Univerzity Reumy v roku 2024.
Na pozvanie poslancov Európskeho parlamentu Lucie Ďuriš Nicholsonovej a Jozefa Mihála sa aj zástupkyne LPRe SR zúčastnili v Bratislave a v Košiciach na konferencii s názvom Rovnaké postavenie ľudí so zdravotným postihnutím v krajinách Európskej únie – európske preukazy. Už...