> PREDNÁŠKOVÉ POPOLUDNIE v NÚRCH
PREDNÁŠKOVÉ POPOLUDNIE v NÚRCH

PREDNÁŠKOVÉ POPOLUDNIE pre pacientov NÚRCH Piešťany 

Liga proti reumatizmu SR pripravila v rámci podujatí pri príležitosti Svetového dňa reumatizmu/artritídy (WAD 2013) pre členov i nečlenov už tretie  tohtoročné prednáškové popoludnie pre pacientov NÚRCH Piešťany v piatok 20. septembra 2013.

 

Program:

1.      Liga proti reumatizmu SR včera, dnes a zajtra… (Mgr. Jana Dobšovičová Černáková)

2.      Prednáška a predstavenie knihy „Systém asistencie pre ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím na Slovensku“ a peňažné príspevky na kompenzáciu ŤZP podľa zákonov 447/2008 (PhDr. Katarína Grichová) – možnosť zakúpiť alebo objednať si túto knihu

3.      Inkofórum (Ing. Marica Laščeková) – prednáška 

4.    Cvičenie panvového dna (Bc. Erika Kubová)

         Diskusia k odprednášaným témam

5.      POZVÁNKA na podujatia k Svetovému dňu reumatikov 2013 (Mgr. Jana Dobšovičová Černáková)

(Premietanie filmov zo 6. ročníka behu a chôdze reumatológov a reumatikov v Bratislave a tanečného flashmobu) 

Podujatie sa uskutočnilo ako sprievodný program Motivačno-vzdelávacieho kurzu lídrov z MP a klubov. Liga proti reumatizmu na Slovensku je občianske združenie s 23 ročnou tradíciou, ktoré Vzdeláva, Združuje, Organizuje, Pomáha, Radí, Informuje, Spája a Angažuje svojich členov i sympatizantov. Má 16 organizačných jednotiek, z toho 14 miestnych pobočiek v Bardejove, Bratislave, Čadci, Ilave, Košiciach, Lučenci, Martine, Partizánskom, Poprade, Púchove, Topoľčanoch, Trenčíne, Trnave, Žiline a Klub Motýlik a Klub Kĺbik. V roku 2012 bola zahájená informačná kampaň pod názvom VZOPRI SA, ktorá sa realizuje prostredníctvom informačného letáčika, ktorý celý pripravili svojpomocne pacienti a členovia LPRe SR.

 

Pre poslucháčov boli pripravené propagačné materiály: knižky, brožúrky, informačné letáky a iné prekvapenia.

Ďalšie články

V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky
JIA (Juvenile Idiopathic Arthritis) znamená detská idiopatická artritída.