> Pozvánka na 15. októbra SDR 2021
Pozvánka na 15. októbra SDR 2021

V piatok 15. októbra o 14.00 hod. vás pozývame na online Prednáškové popoludnie SDR 2021. Aktuálna pandemická situácia nám nedovoľuje reálne stretnutie, ako sme mali pripravené v Piešťanoch, ale všetko ostatné zostalo ako ste zvyknutí. Radi vás privítame v obvyklom čase o štrnástej hodine a pripravené sú aj kvalitné prednášky odborníčok.

Prednášajúce:

MUDr. Elena Ďurišová, Reumatoidná artritída a osteoporóza

MUDr. Dagmar Mičeková, Čo je nové v reumatologických ambulanciách

MUDr. Alena Korenčíková, Komplexná balneoterapia reumatických ochorení v SLK Piešťany

Nájdete nás na FB Moja reuma, alebo práve tu na webe mojareuma.sk aj neskôr v zázname.

Link na dotazník spokojnosti s online programom SDR 2021: https://forms.gle/3YSFNhrMJT3bmHo16

autor plagátov SRD 2021: Ing. Michal Finka

—————
Téma: Webináre a edukačné videá I Svetový deň reumatizmu I Svetový deň reumatizmu 2021

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Prieskum o zdravotných benefitoch nordic walkingu (NW) pre pacientov s reumatickými ochoreniami iniciovala a realizovala Liga proti reumatizmu na Slovenku (LPRe SR). O pomoc a spoluprácu sme oslovili agentúru 2muse.
26. novembra 2022 v Bratislave sa uskutočnil Šiesty ročník celoslovenskej pacientskej konferencie. Vrcholom bol slávnostný večer s oceňovaním zdravotníkov v kategóriách „Môj lekár“ a „Moja sestra“. Z rúk poslankyne NR SR Janky Žitňanskej a prezidentky Asociácie na ochranu...
Liga proti reumatizmu na Slovensku reflektuje aktuálnu situáciu v zdravotníctve SR. Nie sú nám ľahostajné žiadne problémy, s ktorými zdravotníctvo zápasí. Veľmi kritická situácia je však aj v reumatológii. Je veľký nedostatok reumatológov.