> Pozvánka na Univerzitu Reumy #1/24
Pozvánka na Univerzitu Reumy #1/24

Pozývame vás na webinár Compliance pacienta a vplyv na pacientmi reportované výsledky, ktorý pripravujeme na piatok 26. apríla o 17.00 hod. Bude to online vysielanie prvej Univerzity Reumy v roku 2024.

Pani MUDr. Gabriela Beláková, PhD. si pre nás pripravila zaujímavú tému, tak si ju nenechajte ujsť.

Ak máte otázky, napíšte nám ich na liga@mojareuma.sk a počas vysielania cez komentáre na FB Moja reuma.

Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo na www.mojareuma.sk

Pokračujeme v odmeňovaní aktívnych poslucháčov Univerzity Reumy. Ak sa zapojíte otázkami počas živého vysielania do komentára na FB, prípadne nám napíšete pozdrav odkiaľ náš sledujete, neodchádzajte pred záverom. Po skončení prednášky a diskusie vyžrebujeme jednu/jedného z vás a odmeníme vás špeciálnym perom LPRe SR a knižkou z pôvodnej produkcie Ligy.

Nezabudnite si krátkym dotazníkovým testom overiť Vaše vedomosti k pripravenej téme pred aj po absolvovaní webinára. Sami si takto môžete bezprostredne zistiť, čo ste si z odprezentovanej témy zapamätali.

Link na test UR #1: https://www.univerzitareumy.sk/mod/quiz/view.php?id=98

LPRe SR

—————
« Univerzita Reumy #2/24 / Univerzita Reumy vyhodnotenie 2023 »

Téma: Univerzita Reumy

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Pozývame vás na Prednáškové popoludnie LPRe SR 1/2024, ktoré sa uskutoční v Piešťanoch v hoteli Magnólia v piatok 17. mája od 14.00 hod.
Pozývame vás v piatok 17. mája 2024 od 14.00 hod. do hotela Magnólia v Piešťanoch, kde sme pre vás pripravili prednáškové popoludnie so seminárom Univerzity Reumy 2024 pod názvom Psoriatická choroba – dve tváre jedného ochorenia. 
A opäť sme tu s ponukou a možnosťou hlasovať za nominované mediálne príspevky KROK 2023, ktoré informovali o živote s reumatickým ochorením a možnostiach ich liečby.