> Prednáškové popoludnie LPRe SR na 1. M-VK 2020
Prednáškové popoludnie LPRe SR na 1. M-VK 2020

Plánované podujatie 1.M-Vk vrátane Prednáškového popoludnia bolo odložené. Predbežne rátajte s termínom 29. -30. máj 2020

Ďakujeme za pochopenie!

Liga proti reumatizmu na Slovensku pripravuje Prednáškové popoludnie na 1. Motivačno-vzdelávacom kurze (1.M-VK) v piatok 27. marca 2020.

od 14.00 – 17.00 h. v Piešťanoch v hoteli Magnólia. Nájdete nás v Kongresovej sále na prízemí. Použite vchod cez reštauráciu.

Pripravili sme pre účastníkov zaujímavý program. Dozviete sa všetko nové o odporúčaniach pre očkovanie pacientov so zápalovými reumatickými ochoreniami. Predstavíme vám ako a kam pokročila Jogová terapia pre reumatikov a čo v tejto súvislosti chystáme. Priblížime vám príznaky spondyloartritíd spracované ako osvetu pre všeobecných lekárov. Porozprávame si o stravovaní a zostavení nutričného plánu pre ľudí s reumatickými ochoreniami. Účinné terapie a zvlášť biologická liečba sú témy, ktoré pacientov najviac zaujímajú. Nevynecháme ani súhrn aktuálnych informácií o tom, čo pripravuje Liga proti reumatizmu v roku 30. výročia svojho vzniku. Reumu a duševné zdravie pacienta, ale aj bežné témy o ľudských vzťahoch a komunikácii príde predstaviť spolu so svojou novou knižku renomovaná psychologička z Prahy. Pre poslucháčov budú pripravené propagačné materiály: knižky, brožúrky, informačné letáky a iné prekvapenia. Príďte, neobanujete!

Teší nás, že svojou činnosťou podporujeme šírenie informácii o včasnej diagnostike a liečbe reumatických ochorení. Práve v tom vidíme najväčší zmysel a prevenciu nezvratného poškodenia kĺbov. Neliečený pacient je neskôr odkázaný na zvýšenú zdravotnú a sociálnu starostlivosť.

Svoju účasť nám vopred ohláste na mail sekretariat@mojareuma.sk, aby sme Vás mohli zaradiť do zoznamu pozvaných hostí a pripraviť Vám pohodlné sedenie. Kapacita miestnosti je obmedzená.

LPRe SR

Ďalšie články

V utorok 27. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár, ktorý sme teraz pripravili ako lekciu nordic walkingu s Luciou Okoličányovou. Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo tu na www.mojareuma.sk
V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky