> Prieskum Reumatoidná artritída a ja
Prieskum Reumatoidná artritída a ja

20. septembra 2021 sme ukončili zber dát v prieskume „Reumatoidná artritída a ja“. Liga proti reumatizmu na Slovensku oslovila k spolupráci na prieskume svojich členov, ale aj nečlenov – pacientov s reumatoidnou artritídou. Ďakujeme všetkým respondentom, ktorí sa aktívne zapojili a poskytli nám svoje odpovede. Milo nás prekvapil váš záujem a množstvo aktívnych respondentov, ktorí riadne dokončili vyplnenie dotazníka.

Teraz sa pracuje na vyhodnotení zozbieraných údajov. Ak ste zvedaví na výsledky prieskumu, sledujte nás tu na webe mojareuma.sk a na FB Moja reuma. Už čoskoro budeme informovať a zverejníme výsledky.

Život s reumatoidnou artritídou (RA) môže byť náročný. Už niekoľko rokov sa vám ho snažíme uľahčiť a v súvislosti s pripravovanou kampaňou by sme vás chceli poprosiť o vyplnenie dotazníka. Bez komunikácie nefunguje nič. Chceme vedieť viac o tom, ako sa vám o reumatoidnej artritíde hovorí s lekárom, s rodinou, alebo aj s priateľmi. Pripravili sme preto prieskum, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy. Ďakujeme za vyplnenie do 20. 9. 2021. Výsledky zverejníme už čoskoro.

https://www.survio.com/survey/d/Y2N9L1Y6T2O4N6R7D

Ďakujeme za zdieľanie prieskumu.

—————
Téma: Svetový deň reumatizmu I Hovorme o RA

Ďalšie články

Aké sú benefity Nordic Walkingu? Liga proti reumatizmu realizuje prieskum.  
Online trojmesačník Ligy proti reumatizmu na Slovensku
Nastavenie liečby pri ankylozujúcej spondylitíde nie je vec náhodnej voľby. Každá liečba prináša okrem benefitov aj istú dávku rizika. Podľa štandardných terapeutických postupov musí klasická liečba farmakologikami predchádzať biologickej liečbe, ktorá sa aplikuje vtedy, keď...