> Prvá beseda …bez bieleho plášťa zaujala v Piešťanoch
Prvá beseda …bez bieleho plášťa zaujala v Piešťanoch

Prvý seminár zo šiestich máme úspešne za sebou.
8. novembra 2016 sa uskutočnila v Piešťanoch vo veľkej zasadačke NÚRCH “beseda s lekármi bez bieleho plášťa”.
Prezentácie lekárov: MUDr. Milana Krpčiara, MUDr. Aleny Tuchyňovej PhD. a MUDr. Romana Stančíka PhD. boli pútavé a poslucháči reagovali na každú svojimi otázkami. Niektorí sa podelili aj o vlastné skúsenosti, čo prispelo k neformálnej ale veľmi príjemnej atmosfére.
Ďakujeme partnerovi podujatia, prednášajúcim a tiež účastníkom – poslucháčom, že si našli čas a pricestovali alebo prišli na naše vzdelávacie podujatie do Piešťan.

Najbližšie sa na “stretnutie s lekármi bez bieleho plášťa” môžeme tešiť už v stredu 16. novembra 2016 v Lučenci o 15. hodine v hoteli Clavis, Jókaiho 22.
Prednášať budú renomované reumatologičky:
MUDr. Zlatka Kmečová, PhD
MUDr. Škamlová Martina
MUDr. Tatiana Péčová
…opäť v príjemnom a neformálnom prostredí na tému:
BIOLOGICKÁ LIEČBA: ÁNO – NIE ?
a všetko zaujímavé o reumatických diagnózach, poskytovaní ambulantnej a ústavnej starostlivosti, nežiaducich účinkoch lieku a pod. Pripravte si svoje otázky a dotazy. Pani reumatologičky vám zase rady odpovedia.

Ďalšie články

V utorok 27. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár, ktorý sme teraz pripravili ako lekciu nordic walkingu s Luciou Okoličányovou. Pripojte sa k nám na Fb Moja reuma alebo priamo tu na www.mojareuma.sk
V utorok 20. apríla 2021 o 17.00 hod. Vás pozývame do Univerzity Reumy na vzdelávací webinár s názvom: "Čo je koučing pre zdravie a ako vám môže pomôcť"
Pri odporúčaní užívania liekov je potrebné rešpektovať aktuálne odborné poznatky