> Reumawalker/ka 2024
Reumawalker/ka 2024

V roku 2024 bude pokračovať súťaž v spolupráci so Slovenskou Asociáciou Nordic Walkingu – Walker/ka 2024, v ktorej máme my reumatici vyhradenú osobitnú kategóriu REUMAWALKER/KA.

Vy, ktorí to už poznáte, viete, že ide o rátanie krokov (km) s NW palicami a ich nahlasovanie do formulára, pričom výsledky zverejňuje na svojej stránke SANW:

Výsledky WALKER/KA 2023 | Slovenská asociácia Nordic Walking (snwa.sk)

Pre nás reumatikov platia/í nasledovné pravidlá/postup:

1/ Do súťaže sa prihlásite veľmi jednoducho. Na mailovú adresu banskabystrica@mojareuma.sk pošlete jednoduchú správu: Prihlasujem sa do súťaže Reumawalker/ka 2024 _____ (meno a priezvisko). Prihlasovať do súťaže sa môžete kedykoľvek počas roka, najlepšie však v januári, aby sa Vám mohli započítať kroky už za tento mesiac.

2/ Pro prihlásení sa do súťaže stačí pravidelne zapisovať svoje kroky do nasledujúceho formulára: https://walk.mojareuma.sk/

3/ Sčítací komisár vždy na konci mesiaca vyhodnotí nachodené kroky a odošle Slovenskej asociácii NW ich sumár, aby mohla zverejniť priebežné poradie walkerov – reumatikov v súťaži na svojej stránke. 

4/ Súčasťou formulára je aj uvedenie mena, pod ktorým sa budú zverejňovať Vaše výsledky (je to prezývka – meno, pod ktorým chcete byť zapísaný/á v tabuľke) a aj miesto na nahratie fotografie ako dôkazu Vášho walkovania.

5/ Na konci roku Liga proti reumatizmu na Slovensku a Slovenská asociácia NW vyhlásia víťazov v kategórii Reumawalker/ka. Najlepší budú ocenení.


Ďakujem za spoluprácu, v prípade potreby rád odpoviem na otázky 

S pozdravom

Jaro Bečka

—————
Téma: Pohnime sa s reumou

Ďalšie články

Reumatické ochorenia patria medzi najrozšírenejšie na svete. Trpí nimi vyše 103 mil. Európanov. Na Slovensku sa odhaduje, že je to 45 – 50 tisíc pacientov. Spomedzi množstva rôznych reumatických diagnóz napr. reumatoidnú artritídu (RA) má až 26-tisíc dospelých ľudí, a každý...
Reumatologicko-rehabilitačné centrum, spol. s r.o. Hlohovec pod záštitou SLK  Vás pozývajú na KURZ – XVII. ročník OSTEOPORÓZA – KOMPLEX LIEČBY – KINEZIOTERAPIA A PROBLEMATIKA PANVOVÉHO DNA (komplex prednášok o osteoporóze, nácvik cvičenia svalstva...
Volám sa Lucia Hľadajová, mám 29 rokov a pochádzam z malebnej dedinky Michalová, ktorá leží v náručí Nízkych Tatier.
Liga proti reumatizmu na Slovensku mala 18. mája valné zhromaždenie, ktoré vyhodnotilo uplynulé tri roky a vo voľbách zvolilo nové predsedníctvo a revíznu komisiu.